Užít si vánoční atmosféru bez davů a tlačenic můžete na Výstavišti Praha.

Zdroj: Výstaviště Praha, a.s.

Nechybí slavnostní osvětlení aleje před Průmyslovým palácem nebo Bruselské cesty, vánoční stromeček nebo speciálně nasvícené střechy Křižíkových pavilonů. Návštěvníci mají také ještě možnost vidět velkou část originálního uměleckého muralu o velikosti 450 m2 na jedné ze stěn Křižíkových pavilonů.

Zdroj: Výstaviště Praha, a.s.

Tradiční vánoční trhy v podobě, na jakou jsme byli zvyklí, se sice letos nekonají, příležitosti k zahřátí a občerstvení se při adventní procházce ale ani letos nechybí. V areálu jsou návštěvníkům k dispozici dvě bistra. Prvním je Artyčok, kde si mohou pochutnat na domácí pizze a široké škále horkých nápojů na zahřátí, v nabídce je jablečný punč se skořicí, bombardino se šlehačkou a strouhanou čokoládou nebo švestkový punč s kardamomem. K mání je také domácí bombardino v lahvičkách, které si mohou návštěvníci vychutnat doma nebo ho věnovat jako netradiční dárek. Otevřeno je denně od 10.00 – 20.00 hodin.

Zdroj: Výstaviště Praha, a.s.

Druhým podnikem je Bistro No.2, které každou adventní sobotu a neděli nabízí speciální vánoční brunch. Jedná se o menu složené z polévky a hlavního jídla, vánočního cukroví, teplého nápoje a nealko domácího vaječného likéru, o čtvrtém víkendu se mohou návštěvníci těšit na dýňovou polévku s chipsy z červené řepy nebo zvěřinové ragú na šípkách s bramborovým pyré. Všechny pochoutky si hosté mohou také nechat zabalit a vzít si je domů. Bistro No. 2 bude ve všední dny otevřeno od 11.00 – 18.00 hodin, ve svátky a o víkendech od 10.00 – 18.00 hodin.

Zdroj: Výstaviště Praha, a.s.

Výstaviště současně zve své návštěvníky na Dyzajn market, festival autorské módy, nejrůznějších tašek, kabelek a batohů, netradičních šperků, porcelánu, dekorací, přírodní kosmetiky nebo stylových potřeb pro mazlíčky. Nechybí ani hračky a oblečení pro nejmenší. A to vše bez tlačenice a na čerstvém vzduchu přímo na prostranství před Průmyslovým palácem. Pokud někomu ještě chybí vánoční dárky, je to skvělá příležitost je dokoupit. Dyzajn market Vánoce je plánovaný na 19. – 20. 12. 2020, vždy v čase 10.00 – 19.00 hodin. Vstup je zcela zdarma a je povolen i domácím čtyřnohým mazlíčkům.

Zdroj: Výstaviště Praha, a.s.

Více informací na www.navystavisti.cz

Zdroj: Výstaviště Praha, a.s.