Technologie se staly plnohodnotnou součástí našeho života. Tak proč jim nepřenechat i předvánoční úklid a raději se věnovat třeba mnohem příjemnějšímu vybírání dárků či pečení cukroví s rodinou! Pojďte se seznámit se spotřebiči, díky kterým můžete zapomenout na nepříjemné povinnosti nebo je vyřídit mnohem rychleji a získat tak cenný čas pro sebe.

Robot, co vysaje a umyje podlahy i pod nábytkem

Velký vánoční úklid si většinou žádá i přesouvání nábytku, aby člověk alespoň jednou za rok pořádně vycídil i prostor za sedačkou nebo za skříní. Chce to statné pomocníky — anebo jednoho robota! Pořiďte si úzký robotický vysavač, který bez potíží zajede i pod nábytek, a máte vystaráno. Třeba robot X-Plorer Serie 60 od značky Rowenta má na výšku jen 6 cm, a tak se hravě dostane i pod postel nebo pod komodu.

Zapomeňte na šoupání nábytku a mytí podlahy “na čtyřech”: X-Plorer skrytá místa uklidí za vás, a to kompletně — s vysátím i mytím! Jeho součástí je totiž i integrovaný mop. Vysavač má inteligentní navigační systém využívající gyroskop, takže přesně ví, kde už uklízel a kde ještě ne, a díky automatické detekci koberců a schodů jej nebude muset přenášet ani hlídat.

Zdroj: ROWENTA

“Říkejte mi Robožehla a nechte mě vyžehlit za vás!”

Nejen vysávání můžete přenechat na chytrém pomocníkovi. Díky moderním vychytávkám za vás technologie už i vyžehlí! A rozhodně nemáme na mysli mandl či podobný stroj obřích rozměrů. Na trhu se nedávno objevila novinka, do které stačí vaše zmačkané oděvy zavřít a za 10 minut je vytáhnout jako vyměněné. Samožehlička Tefal Care For You má podobu napařovací skříně, do níž pověsíte oblečení na ramínku a necháte ji žehlit za vás. Byť vypadá mohutně, dá se složit, takže ji snadno uložíte třeba pod postel. 

Zdroj: ROWENTA

V kuchyni a koupelně to vezměte párou!

Špína z dlaždiček, zrcadel i oken zmizí jako pára nad hrncem díky parnímu čištění. Parní mop a parní čistič je známá dvojka, my však doporučujeme sáhnout po chytřejším řešení. Parní vysavač Rowenta Clean&Steam je multifunkční přístroj, jenž představuje hned několik výrobků v jednom! Poslouží vám jako vysavač, tepovač koberců, mop, parní čistič, dezinfekční prostředek, leštidlo i několik hadrů a utěrek. A to pořád není všechno! Díky silnému parnímu rázu a vysoké teplotě se postará také o vaše záclony, závěsy a další textilie: zbaví je zápachu a zahubí až 99,99 % bakterií v nich. Navíc díky tomu, že je odnímatelná část přenosná, vám pomůže vyčistit klidně i čalounění v autě, a stane se tak vaším asistentem pro opravdu kompletní úklid, který však nyní zvládnete za o polovinu kratší čas.

Zdroj: ROWENTA

Všechny uvedené výrobky koupíte na homeandcook.cz. Home & Cook je oficiální e-shop výrobce produktů značek Rowenta, Tefal, Krups a WMF a poskytuje tak nadstandardní servis a kvalifikované informace o výrobcích. Využijte DENÍK Nákupní týden a nakupte na Home & Cook s 20% slevou. Slevový kód DEN20 platí do 14. 11. 2021 a uplatníte jej přímo v košíku e-shopu.