Apartmány Habánská jsou ideální volbou pro menší a střední firmy, které chtějí využít možnosti ubytovat všechny zaměstnance pod jednou střechou. Výhodou je, že na místě bude pouze vaše firma a budete tak mít naprosté soukromí. Dům o celkové kapacitě šestnáct lidí (další hosté mohou být ubytovaní v okolních penzionech) disponuje dvěma moderními, plně vybavenými apartmány s historickými prvky.

Výhodou také je, že jsou Apartmány Habánská vzdálené sympatickou půlhodinku vlakem z Brna, což vám umožňuje pohodlnou dopravu na místo a pak i zpátky domů, aniž byste museli přemlouvat kolegy nebo řešit odvoz.

Večírek v habánském vinném sklepě

Apartmány Habánská ale nabízí víc, než jen naprosté soukromí, privátní parní saunu nebo možnost grilování za každého počasí. Hlavně si zde můžete užít vánoční večírek – a právě pro tu správnou party je zajištěn historický vinný sklep z dob Habánů, ve kterém najdete vše, co budete potřebovat – zázemí baru, možnost zajištění cateringu, výčepu i degustace vynikajících vín. Pokud však budete chtít konzumovat své vlastní nápoje nebo pokrmy, nikdo vás nebude omezovat.

Apartmány Habánská jsou sázkou na jistotuZdroj: Apartmány Habánská

Je libo parní saunu?

V domě se mimo jiné můžete také těšit na soukromou parní saunu, kde se báječně zrelaxujete a připravíte se na večer. V předvánočním sychravém počasí není lepší způsob, jak se rychle a účinně zahřát a oddechnout si. Parní sauna je dostatečně prostorná a laděná v moderním duchu, abyste se cítili maximálně komfortně.

Apartmány Habánská jsou sázkou na jistotuZdroj: Apartmány Habánská

Příjemným bonusem je pak vnitřní, zastřešený gril v areálu domu, kam se můžete přemístit a ugrilovat si něco dobrého, i když venku padají teploty pod nulou.

Čas kvapí, termíny se plní a vy byste neměli otálet a co nejdříve si rezervovat místo, abyste mohli uspořádat soukromý vánoční večírek, na který budete rádi vzpomínat.

A pokud byste spíše v předvánočním čase hledali ubytování v centru Brna, můžete se podívat na nabídku plně vybavených apartmánů na ubytovanibrno.eu nebo vcentrubrna.cz, díky nimž můžete plnými doušky nasát kouzelnou vánoční atmosféru této moravské metropole.

 Zdroj: Apartmány Habánská