Poslali si Valaši do Mixitu pro kaši

Pro takovou, která zahřeje, zavoní a nějakou cestu do Betléma kvůli ní odložíte na neurčito. Nebo až dojíte tuhle lžičku. Misku. Nebo celé balení. Jakmile si ji zalijete vodou, jemný jáhlový základ se spojí s čokoládou a karamelem, mrazem sušený pomeranč nabere sílu, ořechy a jablka se chytnou za ruce a po kuchyni se vám roztančí spolu se skořicí, hřebíčkem a badyánem. Máte snad misku něčeho lepšího, s čím budete koukat ráno na pohádky?

Vánoční kaše, 270 g, 159 Kč, Složení: jáhlovka bez mléka, jádra vlašských ořechů, sušená jablka, sušené odtučněné mléko, čokoláda s karamelem, lyofilizovaný pomeranč, karamelový prášek, mletá skořicová kůra, hřebíček, badyán.

Zdroj: Mixit

My tři tubusy jdeme k vám

Tenhle mix vám v puse spustí pořádnou diskotéku těch nejoblíbenějších vánočních hitů. Hlavní housle hraje sušené ovoce, na sladkost ho doprovází čokoláda a jako doprovodný křup se představí oříšky. Diriguje speciální mix koření s cejlonskou skořicí. Historicky nejprodávanější chuťový koncert Mixit připravil i letos, a protože vždycky zmizí dřív, než byste řekli koleda, můžete ho koupit po jednom nebo rovnou po třech!

Trojka Vánočních mixů, 1 950 g, 679 Kč.

Pokud nechcete (hned) propadnout obžerství, je v nabídce samozřejmě i samostatný tubus, 650 g, 229 Kč.

Složení: ovesné lupínky, vláknina 13 %, klikva (brusinka kanadská), vlašské ořechy, sušená jablka, mandle, kukuřičné lupínky v mléčné čokoládě, kukuřičné lupínky v bílé čokoládě, lyofilizovaný pomeranč, směs koření (skořice, badyán, hřebíček)

Zdroj: Mixit

Sváteční obal, datle přimíchané… Mixitka to bude, jasný pane!

A ne tak ledajaká! K datlím totiž přičaroval vánoční skřítek i ořechy a mrazem sušený pomeranč, brusinky, jablíčka se skořicí a všechno zasypal magickou směsí koření. Z tohohle mixu budete na (vánoční) větvi a aby se toho Ježíškovi vešlo na saně co nejvíc, má tahle dobrota podobu našich úhledných skladných tyčinek. Krabice jich obsahuje devět. Kromě chuti má i další nespornou výhodu – bude se báječně balit. A pokud si někdo nezaslouží všech devět, balení prostě rozeberte a tyčinky nastrkejte po jedné třeba do adventních kalendářů.

Vánoční Mixitky, 405 g, 199 Kč, Složení: sušené datle, jádra mandlí, klikva, jádra vlašských ořechů, sušená jablka, vláknina, lyofilizovaný pomeranč, skořice, badyán, hřebíček.

Zdroj: Mixit

Vánoční preclík uloupnutý z perníkové chaloupky

Přikutálel se k nám a chutná prostě pohádkově. Pod bohatou vrstvou mléčné čokolády a omamně voňavého perníkového koření se skrývá jemně solený a dozlatova vypečený preclík. Stačí otevřít víčko tubusu a ucítíte to sami…tak voní Vánoce a k tomu skořice, muškátový ořech, koriandr, zázvor, fenykl, hřebíček, nové koření, anýz, badyán, pepř černý a kardamom.

Mixit preclíky - Vánoční koření, 250g, 169 Kč, Složení mléčná čokoláda 65%, preclíky solené 33 %, perníkové koření 2 % (skořice, muškátový ořech, koriandr, zázvor, fenykl, hřebíček, nové koření, anýz, badyán, pepř černý, kardamom). V mléčné čokoládě obsah kakaové sušiny nejméně 30 %.

Zdroj: Mixit

Nesem vám noviny, z rumunské krajiny, ochutnejte!

Co to máš? Cozonac! Když Mixit v jihovýchodní Evropě objevil jejich tradiční sváteční pečivo, nemohl ho už vyhnat z müsli. Tady rozhodně neplatí, že méně je někdy více. Do jeho receptury totiž patří plné hrsti pekanových a lískových oříšků, rozinek, čokolády a ovoce. A podle tradic ještě v Mixitu přihodili fíky, černý rybíz, kakaové kuličky a všechno to zasněžili hoblinkami mléčné čokolády. Čím víc přísad, tím veselejší Vánoce!

Sváteční mix Cozonac, 650 g, 229 Kč, Složení: pšeničné a ovesné lupínky, klikva, jádra pražených lískových ořechů, jádra pekanových ořechů, lyofilizovaný černý rybíz, kakaové extrudované kuličky, rozinky, sušené fíky, mléčné čokoládové hobliny, Ruby čokoláda.

Zdroj: Mixit

Jen dva prstíčky tam strčíte… a je po tubusu! Nejoblíbenější limitované mixy jsou znovu na scéně a k tomu mnohem víc. Pro svátečně naladěné mlsné jazýčky je na mixit.cz/vanoce připravený celý nákupní seznam vánočních mixů. Nechybí na něm dárková balení, sady, i jednotlivé tuby nejoblíbenějších křupavých sólistů. Jestli jste byli celý rok hodní, teď přišel čas si pořádně zahřešit.

Zdroj: Mixit