Montované haly firmy se staly populární volbou pro rychlé řešení nedostatku skladovacích a výrobních prostor díky své variabilitě, rychlé montáži a použitým materiálům. V roce 2006 firma získala výhradní zastoupení pro dodávky a montáže mobilních hal systému Röder pro Českou a Slovenskou Republiku, přičemž Röder je světovým lídrem v oblasti mobilních zastřešovacích systémů a oficiálním partnerem událostí jako Liga mistrů, Mistrovství světa Rallye a Olympijských her v Athénách.

Rozhovor s ředitelkou Štěpánkou Portz DIAMANT EXPO

Jaké klíčové milníky a úspěchy jste dosáhli od založení vaší firmy v roce 1996 ve vývoji a výstavbě mobilních hal?

Začínali jsme na výstavišti v Lounech, kde jsme doslova začínali od nuly, a nyní naše akce ročně navštěvuje až 80 000 návštěvníků. Pro město Louny pořádáme až 6 akcí ročně. Po celé republice stojí cca 35 tisíc m2 hal.

Jakou roli sehrála vaše firma v transformaci mobilních zastřešovacích systémů od roku 1996 až do současnosti?

Materiál se neustále vyvíjí, od hliníkových konstrukcí až po možnost vytvoření patrových budov nebo celoplastových hal. Naše haly jsou využívány pro eventové akce a jsou k dispozici k prodeji i pronájmu nejen v České republice, ale po celé Evropě. Náš tým čítá přibližně 12 montérů a 6 lidí z kancelářích.

Jakým způsobem se vaše mobilní haly přizpůsobují různým prostředím a podmínkám, jako jsou například urbanistické oblasti, venkovské lokality nebo horské oblasti?

Naše haly jsou navrženy s ohledem na různé podmínky, včetně klimatu, zátěže a požadavků na vytápění či povětrnostní podmínky. Komunikace s klienty probíhá především prostřednictvím e-mailu, telefonu a osobních schůzek.

Jak se vaše firma aktivně podílí na udržitelnosti a ochraně životního prostředí při výrobě a provozu mobilních hal?

Hlídáme si, aby náš partner dodržoval při výrobě standardy udržitelnosti. My se věnujeme montáži hal, kde se vždy snažíme maximálně respektovat a nezatěžovat prostředí. Stejně tak při pořádání veletrhů v Lounech.

Které konkrétní projekty nebo události budou pro Vás v letošním roce nejzásadnější?

Největšími událostmi pro nás budou Mistrovství v hokeji, Olympiáda v Mostě a veletrhy v Lounech, kde budeme pořádat 6 akcí." Srdečně zveme návštěvníky na zahájení, které bude probíhat tento víkend od 17.  – 19. května

https://www.vystavydiamantexpo.cz/kalendar/

Zdroj: Diamant Expo spol. s r.o.

AUTOSALON LOUNY je největší automobilovou událostí v regionu severních Čech. V krásném prostředí lounského výstaviště můžete obdivovat širokou škálu expozic, zahrnující osobní a lehké užitkové automobily, čtyřkolky, motocykly, autodoplňky, nákladní automobily a mnoho dalšího.

A to není vše! Na akci se také představí několik renomovaných institucí a společností, včetně Policie ČR, Hasičského záchranného sboru, Červeného kříže, Autodrom Promotion a mnoho dalších.

AUTOSALON LOUNY se koná paralelně s výstavami "Rodina a volný čas" a "Řemesla a kreativita", což z Výstaviště Louny dělá ideální výletní cíl pro celou rodinu, kteří si chtějí užít volný čas plný zábavy.

PROGRAM VÝSTAVY AUTOMOBILŮ 17. - 19. KVĚTNA

- Výstava Automobilů:

Budeme zde představovat 15 značek osobních a nákladních vozidel, včetně exkluzivních modelů. Máme pro návštěvníky připraveny ukázky nejnovější technologií, modelů motoristických klenotů s bohatých doplňkovým prodejem, včetně kosmetiky a oblečení.

- Novinky: V sobotu si můžete užít Den s Vínem, kde vás čekají degustace vín od vinařů z Českého středohoří a oblasti Podkrušnohoří.

- Den bez Bariér: Tři dny plné aktivity pro všechny, včetně společnosti, které se věnují podpoře handicapovaných. Budeme mít stanoviště, soutěže a odměny pro všechny účastníky.

- Dětský Koutek: Pro naše nejmenší návštěvníky připravujeme pohádkovou cestu, soutěže a stanoviště plné zábavy.

- Předváděcí jízdy: Máte rádi adrenalin? Usedněte za volant našich předváděcích vozů a obytných vozidel. Můžete si vyzkoušet čtyřkolky a užít si jízdu na okruhu zdarma.

- Historické Vozy: Obdivujte naše historické hasičské vozidlo a další unikátní kousky z minulosti automobilismu.

- Zábava a Stravování: Nezapomeňte si vychutnat atmosféru našeho veletrhu i mimo výstavní prostory. K dispozici budou kolotoče a bohatá nabídka občerstvení.

Zdroj: Diamant Expo spol. s r.o.

Zdroj: Diamant Expo spol. s r.o.Zdroj: Diamant Expo spol. s r.o.

Zdroj: Diamant Expo spol. s r.o.Zdroj: Diamant Expo spol. s r.o.

Zdroj: Diamant Expo spol. s r.o.

Těšíme se na setkání s vámi na našem veletrhu v Lounech, kde společně budeme slavit vášeň pro automobily, udržitelnost a zábavu pro všechny generace.
https://www.diamantexpo.cz/