Nejen pánové Bronštejn a Cimrman věděli, že má-li člověk okolo sebe pořádek, dokáže se více a déle koncentrovat na zadané úkoly. Kancelář zaplněná šanony s nadepsanými jmény klientů neudělá dobrý dojem ani na klienty, ale ani na samotné zaměstnance, kteří v takovémto prostředí tráví svou pracovní dobu.  Se zajímavou myšlenkou řešení limitované kapacity firemních prostor přisla do hlavního města síť pražských samoskladovacích řetězců Less Mess Storage. Pronajímání skladovacích kójí na základě modelu fungujícího v Kanadě a USA od 50. let minulého století přinesl do Česka pan Ondřej Šubrt.

Zdroj: Les Mess

Jak vzpomíná zakladatel pražského řetězce samoskladovacích kójí na začátky Less Mess Storage?

„Každý začátek přináší jisté překážky. V zásadě lze ale říci, že firma nečelila žádným nestandardním problémům, na které by nebyla připravena. Co se týká úložných prostorů, jsou na tom společnosti ve velkých městech na celém světě v zásadě podobně. Úložných prostorů není nikdo dost. Jediný rozdíl jsme pocítili ve znalosti této služby. V USA a Kanadě funguje koncept samoskladování už celá desetiletí. U nás byla tato služba nová. Úkolem pro naši firmu tedy bylo zákazníkům vysvětlit, kdo jsme a co jim nabízíme.“

Sklady si lze prohlédnout na 3 pražských pobočkách v Dejvicích, Holešovicích a na Pankráci. Přítomný personál klienty po prostorách provede a fungování služby vysvětlí krok po kroku. Kóje jsou dostupné v šesti základních velikostech od těch skutečně malých, kde uskladníte základní kartotéku, až po ty extra velké, kde bez jakýchkoliv problémů umístíte celý archiv.

Zdroj: Les MessKamerový systém monitoruje non stop všechny sklady Less Mess Storage, zaručí absolutní bezpečnost uskladněných dokumentů a jejich přístupnost 24/7. Zároveň jsou všechny vstupy do prostorů Less Mess Storage chráněny elektronickým zabezpečovacím systémem a každý jednotlivý sklad má svůj unikátní přístupový kód, který zná jen jeho nájemce.

Shrnuto a podrženo, málokterá společnost dokáže kapacitně pokrýt nároky na úložny prostor, které se s každým rokem zvyšují. Vezme-li se v potaz kromě diskomfortu zaměstnanců navíc možnost znehodnocení archiválií například při vytopení či požáru, jsou externí zabezpečené sklady jednoznačně výhodnější variantou uskladnění důležitých dokumentů.

Vyberte si nejbližší pobočku a domluvte si prohlídku prostor:
Holešovice: +420 296 788 111, holesovice@lessmess-storage.com
Dejvice: +420 235 301 829, dejvice@lessmess-storage.com
Pankrac: +420 241 485 570, pankrac@lessmess-storage.com