Právě nyní je v nabídce 244 382 zlevněných ojetin, ale jejich počet pomalu klesá. Navíc Carvago pro české zákazníky nabízí chytré financování Nízká splátka, díky němuž je měsíční splátka až o 30 % nižší než u standardního úvěru. Přes vyšší ceny za energie a inflaci tak existuje řešení, jak s malým měsíčním výdajem vyměnit své staré auto za novější, hezčí a zkrátka lepší.

Vybere si každý

Máte rádi klasiku, auto od kterého víte, co máte čekat a v každém servisu si s ním ví rady? Asi budete pokukovat po Škodě Octavia, nejoblíbenější ojetině v Česku. Jen dieselových kombíků je na Carvago aktuálně ve slevě více než tisíc. Rodinné SUV nebo snad auto s úsporným hybridním motorem? V těchto a dalších kategoriích aut naleznete tisíce zlevněných vozů, které nyní můžete pořídit na výrazně nižší splátky.

Nižší splátky až o 30 procent

Pořídit si auto na úvěr je dnes běžné a dlouhodobě takto řeší nákup vozu téměř dvě třetiny zákazníků. Kvůli letošnímu nárůstu úrokových sazeb si ovšem velká část populace pořízení bezpečného vozu v dobrém stavu již nemůže dovolit. Co kdyby si ale mohli odložit část závazku při koupi vozu na později a snížit měsíční splátku na minimum? S Nízkou splátkou to jde.

Zdroj: Carvago

Co je Nízká splátka?

Nízká splátka je moderní způsob financování, který se od standardního způsobu liší tím, že si zákazník část úvěru, např. až 40 %,  ponechá na konec splátkového období. O to je ponížen základ částky, z níž se vypočítává výše splátek, čímž se zákazník dostane na výrazně nižší měsíční splátky než při standardním způsobu financování.

Díky vysoké flexibilitě nastavení úvěru si zákazník může vybrat auto podle svých představ, zvolit výši akontace a dobu splácení podle svých možností a přitom platit výrazně nižší měsíční splátky. Na konci se pak rozhodne, zda zbývající část úvěru doplatí a vůz si nechá, nebo úvěr refinancuje a bude dál splácet, anebo auto prodá, třeba v online aukci na Carvago.com.

*Toto je obchodní sdělení společnosti Carvago s.r.o. Nejedná se o návrh dohody ani smlouvy ve smyslu § 1731 zákona č. 89/2012 Sb., obč. zákoníku.

¹Reprezentativní příklad pro financování Nízká splátka: Ojeté vozidlo, pořizovací cena (vč. DPH) 500.000 Kč, platba předem 150.000 Kč, celková výše úvěru 350.000 Kč, doba trvání úvěru 48 měsíčních splátek, pevná roční úroková sazba 11,28 %, RPSN 11,95 %, měsíční splátka úvěru (1.-47.) bez pojištění 5.877 Kč, 48. splátka 200.000 Kč, správní poplatek za zápis změny údaje v registru vozidel při doplacení úvěru 800 Kč, celková částka splatná spotřebitelem 477.019 Kč. V případě, že je výše úvěru 200.000 Kč a vyšší, vyžadujeme sjednání havarijního pojištění. Tento typ financování lze využít na vozy do 7 let stáří.

²Reprezentativní příklad pro standardní úvěr: Ojeté vozidlo, pořizovací cena (vč. DPH) 500.000 Kč, platba předem 150.000 Kč, celková výše úvěru 350.000 Kč, doba trvání úvěru 48 měsíčních splátek, pevná roční úroková sazba 11,77 %, RPSN 12,52 %, měsíční splátka úvěru bez pojištění 9.179 Kč, správní poplatek za zápis změny údaje v registru vozidel při doplacení úvěru 800 Kč, celková částka splatná spotřebitelem 441.392 Kč. V případě, že je výše úvěru 200.000 Kč a vyšší, vyžadujeme sjednání havarijního pojištění.

komerční sdělení