Gerflor dokázal v této mimořádné kolekci spojit současné designové trendy a špičkové technologické parametry. Zásadní výhodou pro zákazníka je i možnost kombinace dekorů ve variantách lepené a zámkové krytiny, navíc v různé specifikaci nášlapné vrstvy a celkové tloušťky. U většiny dekorů navíc můžete vybírat ze dvou formátů, v nabídce jsou také dlouhé XL lamely s délkou 1,5 m. Samozřejmostí je velké množství doplňků (podlahové lišty, instalační nářadí a další).

Zdroj: Gerflor CZ s.r.o.

Co se týče akustických vlastností, všechny podlahové krytiny Gerflor mají vynikající hodnoty akustické izolace při zachování vysoké odolnosti vůči poškození a snadné údržby. Akustické podložky, které jsou dostupné jakožto doplněk pro řadu CREATION, zvyšují kročejovou neprůzvučnost na 15 až 19 dB (závisí na druhu zvolené podložky).

Zdroj: Gerflor CZ s.r.o.

K realistickému vyznění podlahy přispívá i matný vzhled dílců - povrch vinylových dílců CREATION je ošetřen povrchovou úpravou PUR+ MATT, která podtrhuje aktuální trend matných podlah a usnadňuje údržbu podlah. Čirá nášlapná vrstva dává vyniknout kresbě desénů i barevnosti dekorů. Aby byl dojem z podlahy autentický, má Gerflor v zásobě různé druhy povrchových struktur, odpovídajících jednotlivým dekorům. Laik pak jen stěží pozná, stojí-li na skutečné dřevěné podlaze nebo na vinylovém dílci. Dekory jsou z dílny francouzských designérů a vlastní designové studio řadí Gerflor k lídrům v oblasti designu interiérových podlah. Dokazuje to například i ocenění RedDot Design Award.

Zdroj: Gerflor CZ s.r.o.

Lepené vinylové dílce aneb vinylová klasika - základní kolekcí je Gerflor CREATION 30. Tyto dílce jsou určeny především pro využití v domácnostech. Francouzský design je okouzlující a v kombinaci s praktickými vlastnostmi, jako jsou např. komfort při chůzi, snadná údržba a voděodolnost, jsou podlahy CREATION 30 skvělou volbou. Gerflor CREATION 55 je kolekce lepených vinylových dílců, určených pro běžné komerční prostory. S ohledem na barevnou škálu a exklusivní dekory jsou však častou volbou i pro bytové využití.

Zdroj: Gerflor CZ s.r.o.

Trendem v oblasti vinylových podlah jsou v poslední době dílce v zámkovém provedení. Vybírat můžete z řady zámkových dílců Gerflor CREATION 30 CLIC, pokud renovujete podlahu a kladete důraz na vzhled a odolnost podlahy, vybírejte z dekorů GERFLOR CREATION 55 CLIC. Tato luxusní vinylová podlaha je vhodná prakticky do každé místnosti včetně kuchyně či koupelny a nabízí množství dřevěných, kamenných i netradičních dekorů.

Všechny podrobnosti o vinylových dílcích Gerflor CREATION najdete na www.gerflor.cz.