Služba šitá přesně na míru dnešní době. Ať už se stěhujete se, odjíždíte na delší služební cestu nebo jen nemáte kam uskladnit lyže na léto - výčet možností pro využití služeb self-storage neboli samoskladování je nekonečný. U nás je tento model stále na vzestupu, nicméně v zahraničí je selfstorage služba naprostou samozřejmostí. Není potřeba mít doma nafukovací půdu, věčně ze zimních věcí ometat pavučiny a utírat prach, stačí je šikovně uskladnit.

Jak skladování funguje?

Vše funguje ve třech jednoduchých krocích:

Zdroj: Youtube

A co se svým místem uděláte Vy?

1) Vyberte si

Vyberte si jednu ze tří pražských poboček Less Mess a zvolte velikost skladu, kterou potřebujete. Různé velikosti skladovacích boxů si můžete prohlédnout on-line nebo přímo pobočce.

2) Pronajměte si

Zastavte se na pobočce, vyplňte jednoduchou smlouvu a rozhodněte se o způsobu platby. Můžete si rovněž zakoupit zámek, krabice a další obalový materiál.

3) Uskladněte si

Užitím osobního přístupového kódu, díky kterému získáte 24 hodinový přístup k vašemu bezpečnému skladu, začněte skladovat vaše osobní či firemní věci a užívejte si váš prostor navíc.

Zdroj: Asset Media

Co se do skladu vejde?

Cokoliv – JE TO VÁŠ PROSTOR. A pojmem cokoliv je myšleno opravdu cokoliv od lyží, snowboardu, lahví luxusních vín, až po firemní dokumentace. Rozměry skladových boxů se pohybují od malých s obsahem 1 m2 až po extra velké s obsahem 30 m2. 

Kde?

V Praze jsou dostupné 3 pobočky:
- Argentinská, Holešovice : +420 296 788 111,  holesovice@lessmess-storage.com
- Dejvická, Dejvice: +420 235 301 829, dejvice@lessmess-storage.com
- 5. května, Pankrác: +420 241 485 570, pankrac@lessmess-storage.com

Less Mess patří k profesionálnímu řetězci skladů v Evropě. Nejmodernější zabezpečovací systém pracuje 24 hodin denně a perfektně tak chrání uložený majetek. Navíc si můžete zapůjčit stěhovací auto a zakoupit balicí materiál. Pokud požadujete sklad, který zrovna není k dispozici, do 2-4 týdnů Vám jej postaví přímo na míru. Less Mess, Less Stres! 

http://www.lessmess.cz/