Každý pivař má svůj vlastní příběh. Tak proč o něm neříct světu prostřednictvím piva, které máme rádi a které nás všechny spojuje? Zámecký pivovar Břeclav dává ve své nové kampani mužům jedinečnou možnost být sami sebou. Vybrat si svou druhou identitu a hrdě si na ni připít s přáteli.

Deset nových etiket světlého ležáku Kanec 12 přináší deset základních archetypů muže podle jeho největší vášně. První na ráně je samozřejmě PIVOMIL, kterému popíjení pivečka stačí ke štěstí a žádnou další aktivitu už k životu nepotřebuje. Pro pivaře-znalce je určena etiketa s názvem FAJNŠMEKR, za kterou se skrývají léta zkoušení a praxe. Ten, kdo si pokaždé užívá zábavu při pivu nejdéle ze všech a skvěle baví sebe i ostatní, si zaslouží pivo s výmluvným označením PAŘMEN.

Limitovaná série ležáku Kanec nezapomíná ani na muže, kteří se ve svém volném čase věnují nějakému akčnímu hobby. BAJKER si dá své první pivo, až když má v nohách našlapáno na kole aspoň pár kilometrů. Závratnou rychlostí se světem řítí mladistvý PRKNAŘ, který se svým skejtem pod paží i usíná. Posilování hlasivek a jejich pravidelnému zalévání pivkem se věnuje FANDA, ať už povzbuzuje svůj tým u televize, na tribuně nebo přímo v terénu.

Naopak poklidnému sledování vodní hladiny v tichu a o samotě dává přednost pan FIŠMISTR, který ale také musí něco pít. Zaujetí a koncentraci potřebuje všeuměl KUTIL, který se vyskytuje zejména v dílnách, garážích a na zahrádkách. Poslední dva druhy hobby nadšenců najdete výhradně v interiérech. V sedě tráví hodiny a hodiny s očima přilepenýma k obrazovce svého počítače závislák GEJMR. Kolega GAUČMAN upřednostňuje polohu vleže a dovádí ji na hranici dokonalosti pravidelnými a vyčerpávajícími tréninky.Zdroj: Zámecký pivovar Břeclav

Ať už patříte do kterékoliv skupiny, pokaždé to může být výhra. Tedy pokud se zapojíte do soutěžního klání na www.pivokanec.cz. Stačí otevřít pivo a zaslat soutěžní kód, který se ukrývá pod víčkem. Okamžitě budete vědět, jestli vám Kanec přinesl nějaký dáreček. A co můžete vyhrát?

Tričko nebo tílko s originálním designem a nápisem „Ve svém živlu“. Nebo černo-modro-žluté ponožky, kvůli nimž si budete ohrnovat nohavice a vyzouvat se bez vyzvání. A kdybyste někdy potřebovali doplnit tělu i obyčejnou vodu, máme pro vás praktické, lehké a téměř nezničitelné sportovní lahve.

My v Zámeckém pivovaru Břeclav víme, co znamená postavit se žízni čelem. Slibujeme, že s vámi budeme při všem, co rádi děláte a co vás baví, až do samotného KANCE.

www.pivokanec.cz