Pokud jste aktivní a hledáte sportovní atmosféru během letní dovolené, vyberte si z hotelů Falkensteiner v Zadarské župě nebo na ostrově Krk. Nabízíme široké portfolio skvělých zážitků od sportovních kempů, vzrušujících aktivit mimo areál až po různé sportovní akce s mezinárodními sportovci, jako jsou Karel Nováček, Vladimír Vůjtek nebo Milan Baroš.

Zajímá-li vás spíše zábavná rodinná dovolená s dětmi, čeká na vás náš rodinný Falkensteiner Hotel Diadora v Resortu Punta Skala nebo Falkensteiner Club Funimation Borik v Zadaru s nekonečnými možnostmi dětské a rodinné animace.

Pro ty, kteří volí prvotřídní služby s osobním přístupem, je určen náš krásný Falkensteiner Hotel & SPA Iadera, který nabízí hýčkání po všech stránkách, zatímco Premium Camping Zadar je určen pro dobrodruhy a milovníky kempování a glampingu.

Zadarská župa i ostrov Krk nabízejí četné zážitky pro aktivní dovolenou, ať už se chcete vydat na safari terenním vozem do pohoří Velebit nebo objevovat stezky pro horská kola na ostrově Krk. Pokud si chcete dopřát nezapomenutelné chvíle u Jaderského moře, od kouzelných prázdninových zážitků s rodinou až po sportovní vyžití pro aktivní dovolenkáře - hotely a rezidence Falkensteiner vám nabídnou opravdu všechno.

BEZPEČNÝ HOTEL: Bezpečná volba pro vaši dovolenou

Vaše zdraví je naší prioritou.

Ve společnosti Falkensteiner si uvědomujeme, že dovolená v hotelu je v dnešní době trochu jiná. Jedno je však jisté: nechybí špičkový servis, vřelost a pohostinnost, pro které jsme uznávaní. Ve spolupráci s interními i externími odborníky jsme vypracovali a zavedli komplexní opatření pro bezpečnou a bezstarostnou dovolenou. Zahrnují všechny oblasti a procesy během vašeho pobytu v hotelu: od check-inu na recepci, přes pokoje až po restauraci a lázeňské SPA centrum.

Zdroj: falkensteiner.canto.globalHotely na výběr:

HOTEL & SPA IADERA

RODINNÝ HOTEL DIADORA

PRÉMIOVÉ APARTMÁNY SENIA

CUB FUNIMATION BORIK

HOTEL ADRIANA

PREMIUM CAMPING ZADAR

HOTEL PARK PUNAT