Okna FAKRO, jejichž rámové profily jsou vyrobeny až z 63 % z recyklovaného materiálu a i ostatní použité materiály (sklo, hliník a ocel) lze ze 100 % opětovně použít, splňují současné požadavky stavebního průmyslu. Jsou ceněna v kruzích architektů a investorů, zároveň také mezi zákazníky, kteří ocení zejména jejich cenovou dostupnost. Dokonale zapadnou do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje a také do místností se zvýšenou vlhkostí vzduchu – do kuchyní a koupelen.

Plastová okna FAKRO jsou vhodná nejen pro novou výstavbu, ale i jako okna na výměnu, kterou lze provést snadno a rychle, bez zásahu do vnitřního ostění.

Jaké výhody lze získat nahrazením „opotřebovaných“ střešních oken novými plastovými okny FAKRO?

  • Lepší energetická účinnost. Výměna oken přináší výrazné zlepšení termoizolačních parametrů. Technologie thermoPro, použitá u střešních oken FAKRO, dodatečně zvyšuje jejich tepelně izolační vlastnosti. To se projeví úsporou energie i nižšími účty za topení.
  • Delší životnost. PVC profily, odolné vůči působení vlhkosti a povětrnostním vlivům, zaručují dlouhodobé užívání a minimální údržbu. Na zasklení se zároveň vztahuje doživotní záruka na odolnost proti krupobití.
  • Estetický vzhled. FAKRO nabízí střešní okna v klasické bílé barvě a také v atraktivních dekorech: zlatý dub nebo borovice, které se vzhledově neliší od přírodního dřeva a jejich použití promění podkrovní interiér a dodají mu moderní charakter.
  • Zdravé mikroklima v podkroví. Plastová střešní okna FAKRO jsou vybavena účinnou ventilační klapkou V35, zajišťující přísun čerstvého vzduchu do místnosti při zavřeném okně.
  • Vyšší bezpečnost. Nová střešní okna mají díky použití systému topSafe zvýšenou provozní bezpečnost a odolnost proti vloupání.
  • Zdraví a pohoda. Konstrukce nových střešních oken zajišťuje více přirozeného denního světla. To má pozitivní vliv na naše zdraví, pohodu, dokonce i na zlepšení koncentrace a schopnosti učit se.
  • Možnost vytvoření inteligentní domácnosti. Střešní okna a zároveň i doplňky typu Z-WaveWiFi jsou vybavena zařízeními, která umožňují otevírání a zavírání oken pomocí dálkového ovladače nebo skrze mobilní aplikaci.