Limitovaná vánoční edice a kvalitní kousky!

Tato sada není jen dalším dárkovým (či vánočním) boxem, kterých je na trhu nespočet. Jde o limitovanou edici plnohodnotných pomůcek a doplňků, které by vás v součtu vyšly na cenu více než dvojnásobnou. Box ve tvaru srdce má průměr 23 cm a uvnitř si přijdou na své ženy, muži i páry. Čeká na vás hned několik druhů stimulace!

V boxu tedy najdete úžasný a silný podtlakový stimulátor klitorisu ve tvaru sněhuláčka, což bude určitě váš nový nejlepší kamarád, stejně jako jím možná dnes je legendární tučňák. Stimulátor nabízí 10 variant podtlakových vln a je dobíjecí pomocí USB kabelu. Navíc je 100% vodotěsný i pro hrátky ve vaně!

V sadě najdete rovněž dildo s přísavkou, které je úžasně flexibilní a dá se do něj vložit naše velmi silná vibrační patrola – minivibrátor! Součástí je také masážní hlavice. Nenechte se ale zmást její velikostí, ta síla je opravdu značná! I masážní hlavice má dobíjení přes kabel. Dále na vás čeká anální kolíček z úžasně hedvábného silikonu a vy tenhle kolíček budete chtít nosit i jako takový talisman a neustále si ten jemný povrch hladit – opravdu!

Dalším kousek v sadě je silikonový erekční kroužek, který zlepší erekci a poskytne tak větší a delší potěšení. Kroužek je navíc vibrační, takže se vibrace z penisu přenesou i na partnerku. Jako doplněk zde je i erekční smyčka, která je ideální pro jakoukoli velikost penisu. Po použití smyčky je penis větší, pevnější a o dosti žilnatější – a to chcete!

Pro tak trochu jiné vzrušení a pro objevování nového, jsou v sadě i svorky na bradavky. Nemusíte se bát, povrch svorek je potažen plastovým krytem a pomocí šroubku si můžete regulovat intenzitu skřípnutí. Pro další lehké BDSM hrátky zde najdete i důtky s praktickým poutkem a pevnou rukojetí a nesmí chybět ani pouta na ruce s bílým semišem.

Zdroj: sexshop.cz

Takže Šťastné a žhavé Vánoce se sexshop.cz!

Nápovědu najdete zde: www.sexshop.cz