„Dlouhodobě se zabývám projekty dřevostaveb. Zájem o dřevo, od malička záliba v kreslení a mé vlastní malé děti. To vše mě přivedlo k nápadu vyrábět DOMKY“ říká architekt Marek Pavlas, majitel značky DOMKY SRDCEM.

„První DOMEK stojí na naší zahradě. Chtěl jsem pro ty naše kluky vymyslet něco zajímavého, originálního, dřevěného. A neměl to být jen obyčejný domeček. Chtěl jsem, aby měl domeček svůj vlastní příběh. Tak vznikla první Kajuta. Pirátská Kajuta! A když už ta Kajuta stála a viděl jsem ty raubíře, jak se v ní vyřádí, myšlenka na výrobu dalších Kajut a dalších DOMKŮ na sebe nenechala čekat příliš dlouho. “

Zdroj: Domky srdcem, s.r.o.

Každý DOMEK má svůj  příběh
Kajuta, budka, karavan a raketa umožňují malým špuntům snít svůj sen.. ať už o pirátské výpravě za pokladem, domu v korunách stromů, daleké cestě po Evropě… nebo až na konec galaxie. Všechny domečky jsou certifikované. Díky tomu mohou být umístěné nejen na zahradách, ale také u restaurací, na hřištích… prostě úplně všude.

Domeček má stěny, střechu, vchod a okýnka. To nám ale nestačí. Naše domečky vyprávějí příběh. Mají svůj specifický design a charakter. Piráti se mohou plavit po vlnách rozbouřených moří, malí cestovatelé můžou s Karavanem vyrazit až na konec světa. Budka má opravdickou budku, kde se můžou usídlit ptáčci… DOMKY rozvíjejí dětské sny, probouzejí fantazii a kreativitu. A k tomu jsou naše domečky odspoda až nahoru, zvenku i zevnitř celé pokreslené.

I když je pro nás hravost to, co nás žene dál, nezapomínáme na bezpečnost. Všechny DOMKY jsou certifikované. Díky tomu mohou být naše domečky umístěné nejen na zahradách, ale také u restaurací, na hřištích… prostě úplně všude.

Zdroj: Domky srdcem, s.r.o.

Autorská kresba
Předtím, než naše domečky pošleme do světa, každý z nich pokreslíme. Zvenku i zevnitř. Díky tomu je každý domeček originál. Proto jsou DOMKY označeny specifickým číslem a podpisem.

Bez té kresby by to prostě nebylo ono. Od úplně prvních prototypů jsou DOMKY celé pokreslené. Všechny domečky jsou pokreslené ručně. Každý je tedy originál. A protože je každý originál, tak má každý své specifické číslo a podpis.  

 

Kontakt:
Domky srdcem, s.r.o.
www.domkysrdcem.cz
info@domkysrdcem.cz
tel.: +420 732 507 761

 Zdroj: Domky srdcem, s.r.o.