Pozorovat okolní přírodu v každém ročním období můžete na zahradě, terase či za oknem díky rozšířenému posezení. Nechat do místnosti vplout čerstvý vzduch nebo přímo vyjít z vašeho obyváku ven se stává nenahraditelným pocitem a zážitkem po celý rok.
I ta nejmenší zahrada, terasa či lodžie v městské zástavbě nám díky otevřenému nebi dodá pocit prostoru a svobody.

Zdroj: Projekt Barrandez-vous a.s.

Zdroj: Projekt Barrandez-vous a.s.

To si uvědomuje stále více lidí a tak mnozí rezidenti upřednostňují už jen bydlení s možností vlastních zahrad a teras. Navíc v letním období si rádi užíváme pobyt venku a sluneční paprsky v rozumné míře téměř všichni. V městské zástavbě i samotných bytech nás však často sužuje horko. Naši potřebu ochladit se ve stínu tak nejlépe zajistí koruny stromů, kterých bude v novém parku Barrandez-vous vysázených několik stovek. V oknech pomohou venkovní žaluzie, na zahradách zastínění zajistí také samotná orientace domů a budoucí rezidenti mají možnost výběru podle svých preferencí, zda dávají přednost rannímu či odpolednímu slunci.

Zdroj: Projekt Barrandez-vous a.s.

Chvíle s přírodou si nemusíme užívat jen při procházkách krajinou, ve všedních dnech nám může dobře posloužit právě zahrada, terasa či park. A kdo říká, že pracovat se má jen v uzavřené kanceláři? Posezení v zahradním křesle nebo lehátku, do sluchátek si pustit oblíbenou hudbu a jen relaxovat či se v klidu věnovat pracovním myšlenkám je také pěkná  představa. Co myslíte?

Žijte v harmonii s přírodou a objevte s námi Barrandez-vous.

Zdroj: Projekt Barrandez-vous a.s.

https://www.barrandez-vous.cz/