Firma STILL provozuje oficiální bazar svých vysokozdvižných vozíků na webových stránkách www.bazar-voziku.cz. Každý nabízený stroj má vždy zcela jasnou historii. Je prověřena jeho aktuální funkčnost i stav. Zákazník jej dostává po kvalitním servisu a uvedení do výborného technického stavu. Nemusíte se bát, že se setkáte se zamlčováním závad a problémů. STILL ví, co můžete od svých strojů čekat, a proto se je nebojí nabízet ani bazarové, a to dokonce se všemi výhodami, které získávají rovněž zákaznicí, jenž si pořizují nový vysokozdvižný vozík.

Aby se kupující zákazníci nemuseli orientovat pouze podle ceny, což je dost složité, protože sortiment je široký a různorodý, vytvořili ve STILL speciální klasifikaci prodávaných bazarových strojů. Každý bazarový vysokozdvižný vozík v nabídce je označen jedním ze třech stupňů kvalifikace: zlatým, stříbrným nebo bronzovým. Všechny jsou samozřejmě plně funkční a vhodné k provozu, avšak kvalitativně se liší různými stupni opotřebení, věkem apod. Díky klasifikaci se zákazník velice snadno zorientuje, jak v případě, kdy chce raději kvalitu, tak tehdy, kdy kouká zejména po co nejvýhodnější ceně.

Zdroj: STILL

VIP služby i pro zákazníky, kteří vsadí na bazarové zboží

Jak již bylo řečeno, STILL si hýčká všechny své zákazníky stejně – ať koupí nový vysokozdvižný vozík nebo ten bazarový. Takže i u vozíků z bazaru máte k dispozici kompletní balík služeb, jako byste si pořídili nový vozík. Jak konstatují zástupci firmy, „odpadají tak rizika spojená s provozem použitého vozíku od běžného přeprodejce“.

Pro zákazníky, majitele vysokozdvižných vozíků, jsou velice důležité zejména servisní služby. Ale i jiné, jako například financování koupě vozíku nebo nový hit – mobilní myčka vysokozdvižných vozíků STILL. Výhod je tolik, že hledáte-li na internetu „vysokozdvižný vozík bazar", rozhodně se nenechte zlákat různými přeprodejci, multisortimentními autobazary a bazary specializovanými na manipulační techniku.

Financování pořízení vysokozdvižného vozíku STILL nabízí nevídanou svobodu

STILL poskytuje různé možnosti financování nákupu nejen pro nové VZV, jak se vozíkům říká, ale i pro bazarové. Takže ve STILL můžete podepsat jednu z těchto smluv související s pořízením vozíku: smlouvu o operativním leasingu, finančním leasingu (nájem s odkupem), nebo BasicDynamic. „Pro zákazníky jsou dostupné různé způsoby financování – od přímého nákupu přes leasing až po dnes populární operativní leasing, při kterém si zákazník kupuje činnost vozíku jako službu a nenese rizika spojená s nákupem vozíku," doplňují zástupci firmy.

Máte ale i další možnost. Tou je oficiální půjčovna manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků značky STILL. K zapůjčení jsou vysokozdvižné vozíky, nízkozdvižné vozíky, elektrické vysokozdvižné vozíky, dieselové a plynové VZV, vozíky s výsuvným sloupem a další stroje.

Třešničkou na dortu mezi službami STILL je mobilní myčka manipulační techniky

Mobilní myčka manipulační techniky, a tedy i vysokozdvižných vozíků, je určena opět i pro majitele bazarových vysokozdvižných vozíků. Nabízí unikátní službu, kterou je ekologické mytí vozíků za splnění všech legislativních požadavků.

Mytí manipulační techniky a vysokozdvižných vozíků není jen věcí dokonalého vzhledu strojového parku. Čištění zajišťuje, že je technika v perfektním stavu i po stránce provozuschopnosti. Jenomže má to hned dva háčky. Pro zaměstnance je to práce navíc. A obvykle v žádné firmě nejsou dostatečné podmínky k tomu, aby bylo možné provést mytí skutečně s ohledem na dodržení všech ekologických standardů. Myčka VZV STILL to umí.

Že vám připadá nereálné někam s vašimi vysokozdvižnými vozíky jezdit? To po vás samozřejmě nikdo nechce. STILL, dokonce český tým této nadnárodní firmy, vyvinul unikátní mobilní mycí zařízení s vlastní zabudovanou čističkou odpadních vod, která přijede za vámi a vaše vysokozdvižné vozíky umyje ve přímo vaší provozovně.

Mytí si lze v rámci speciální placené služby předem objednat. Je velice rychlé. Za jednu pracovní směnu umí mycí zařízení umýt až 25 vysokozdvižných vozíků. Takže vás nečekají žádné prostoje. Myčka potřebuje ke svému provozu prostor 25×6 metrů. Ohledně zdroje vody i elektřiny je zcela soběstačná. Likvidace veškerého odpadu, který při mytí vznikne, je součástí služby a o vše se postará personál myčky.

Proč čistit vysokozdvižné vozíky profesionálně? Především se vyhnete všemožným pokutám za nedodržení ekologických standardů a nevhodnou likvidaci při manipulaci s odpadními materiály. Čistý vozík je méně náchylný na různé poruchy. Mytí v eco myčce je rozhodně levnější než nákladné opravy a servis.

Bazarové vysokozdvižné vozíky nejsou kompromis, ale řešení

Repasovaná bazarová technika a vysokozdvižné vozíky se finančně vyplatí a poslouží vám po mnoho let. STILL nabízí bazarové elektrické vysokozdvižné tříkolové i čtyřkolové vozíky, dieselové VZV, plynové VZV, VZV s výsuvným zvedacím zařízením, ručně vedené nízkozdvižné vozíky, nízkozdvižné plošiny, VNA, tahače plošinové apod.

Nákupem použité techniky ušetříte nemalou částku. Jde o ekonomické rozhodnutí, které díky kompletně poskytovaným službám rovněž na bazarové vysokozdvižné vozíky není žádným kompromisem, ale výsledkem reálného rozhodnutí přistupovat k firemním výdajům s rozvahou.