Je tomu právě rok, co společnost  KAJA project a.s., které je dodavatelem stavby, zahájila první stavební práce na projektu Rezidence LiveWell. Komplex bytových domů roste na západním okraji Pelhřimova v blízkosti současné zástavby, se kterou ale projekt sousedí pouze z jedné strany, zatímco z druhé se bytové domy otevírají do polí a kopců směrem ke Starému Pelhřimovu. “Celý projekt je navržen v souladu s přírodou, dbá na bezpečnost obyvatel a spolu s moderní architekturou přináší nadčasové a klidné bydlení,“ uvádí Jan Kupec, autorizovaný inženýr ČKAIT  ze STUDIA A, které je autorem komplexu.

Stavba bytových domů LivewellZdroj: KAJA project a.s.Stavba bytových domů LivewellAutor: KAJA project a.s.

Čtyři bytové domy s podzemními garážemi i venkovním stání nabízejí více než 100 bytů. Jsou doplněny klidovými zónami se zelení a upraveny tak, aby zajistili zklidnění dopravy v blízkosti komplexu. Dispozice bytových jednotek 1kk až 4kk poskytují možnosti krásného bydlení pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Dostatek úložných prostor je řešen nejen v samotném bytě, ale součástí každé jednotky je i sklep. Samozřejmostí je terasa nebo balkon, které poskytují možnost odpočinku na čerstvém vzduchu.

Velkou výhodu pro budoucí majitele bytu vidí developer projektu Vladimír Hronek v její kompletní realizaci během jedné etapy a také ve formě financování: „Klient zaplatí zálohu pouze ve výši 10% ceny bytu a zbytek uhradí až po kolaudaci.  Klientovi tak vzniká minimální riziko spojené s výstavbou, což není u podobných projektů obvyklé“ dodává Hronek.

Stavba bytových domů LivewellZdroj: KAJA project a.s.Stavba bytových domů LivewellAutor: KAJA project a.s.

V těsné blízkosti komplexu se nachází základní i mateřská škola, nechybí dětská hřiště ani místa pro sportovní vyžití a relaxaci. Nedaleko najdete i nákupní zónu hned se třemi supermarkety (Kaufland, Penny, Lidl), drogerií či obchody s oblečením a obuví.

Více o celém projektu a o jednotlivých bytových jednotkách se dozvíte na webových stránkách www.LiveWell.cz nebo v Klientském centru v Tylově ulici v Pelhřimově, kde si schůzku, prosím, předem domluvte na telefonu +420 733 733 151 nebo emailem info@livewell.cz.