Bioklimatické pergoly jsou unikátní stínící systém, který bezchybně pracuje za jakéhokoli počasí a v každém ročním období. Vaše venkovní bydlení tak získá zcela nový rozměr. Sluneční paprsky vás přestanou obtěžovat a vy si můžete dopřát příjemný oběd, posedět s přáteli a večer si užít nezapomenutelné západy slunce. V horkých dnech si navíc můžete natočením lamel urychlit proudění a odtah vzduchu směrem nahoru a regulovat si tak pocitovou teplotu pod pergolou BIOSSUN.

Zdroj: WoodAlModelové řady pergol BIOSSUN jsou BIO 120, BIO 180 a BIO 230. Základní modelovou řadou je BIO 120, které se vyrábí v 18 rozměrových kombinacích až do rozměru 3,55m x 5,05m. Pergoly BIO 180 a 230 lze díky masivnější konstrukci vyrobit až do rozměru 7 x 4,5m. Další výhodou je napojování a kombinování těchto pergol, čímž docílíte větší plochy zastínění.

Otočné lamely svým speciálním tvarem a možností naklápění až o 176° umožňují průnik příjemných slunečních paprsků do interiéru a zároveň odvod teplého vzduchu z terasy do exteriéru. V případě nečekaného deště vyšle dešťový senzor signál řídící jednotce k uzavření lamel. Pokud jsou lamely pergoly BIOSSUN zavřené, chrání tedy návštěvníky a venkovní nábytek před deštěm. Důmyslně řešený odtok vody zajišťuje, aby byla voda kontrolovaně odvedena prostřednictvím nosných sloupů k zemi či pod úroveň terénu. Všechny typy pergol jsou ovládány spolehlivým elektrickým motorem s dálkovým ovladačem.

Zdroj: WoodAlVáha každé lamely je pouze 1700g/m. Jedná se tedy o zcela lehký a inovativní produkt, který byl speciálně navržen a vyvinut pro značku BIOSSUN. Tyto lamely unesou zatížení sněhem, až 80kg/m2 při délce lamely 4,5m. Pergoly jsou plně použitelné během celého roku a kdykoli vám poskytnou potřebný úkryt od slunečního záření. Můžete je doplnit o boční stěny a tím minimalizujete přicházející studený vzduch a utěsníte vaši bioklimatickou pergolu proti povětrnostním živlům. Pergola BIOSSUN vytváří zázemí pro pohodlnější život svého uživatele.

Stejně tak jako každý z nás je originál, tak každá bioklimatická pergola je díky velkému množství příslušenství zcela jedinečná. Na své zahradě nebo terase vytvoříte v krátkém okamžiku místo plné klidu a pohody přesně podle vašich požadavků. Zapomeňte na špatné nebo příliš horké počasí a žijte způsobem, jaký máte rádi.


PROČ SI VYBRAT BIOSSUN?

  • možnost naklopení lamel až o 176°
  • důmyslný odtok vody, který pojme silný déšť o intenzitě až 170mm/hod
  • 98% materiálu pergoly je z extrudovaného hliníku
  • pergola snese rychlost větru až do 200km/hod
  • lamely pergoly unesou zatížení 80-250kg/m2 v závislosti na šířce
  • zakázková výroba a kvalitní zpracování
  • možnosti atypického provedení včetně šikmin
  • výběr z 350 barev, povrchových úprav a speciálních úprav pro architektonická řešení
  • možnosti montáže: volně stojící nebo ukotvení do fasády

Přestaňte se tedy i vy omezovat a žijte na čerstvém vzduchu 365 dní v roce. Naši zkušení poradci ze společnosti WoodAl jsou tu pro Vás. Vystavené modely bioklimatických pergol můžete zhlédnout na vzorkové prodejně v Praze Holešovicích a v Centru bydlení a designu Kaštanová v Brně.

Bližší informace můžete najít také na níže uvedeném odkazu.
http://pergoly.stineni-woodal.cz