Jaro je v plném proudu a je nutné vybavit dílnu kvalitním náčiním, které práci usnadní a ušetří čas. Narex sestavil nabídku z nejoblíbenějších strojů, ke kterým vždy doporučuje kvalitní příslušenství. To je nedílnou součástí úspěchu práce. K jarním pracím na domě nebo chalupě patří příprava dřeva, sestavení zahradního nábytku a velký jarní úklid jak zahrady, tak dílny a garáže. K tomu poslouží tipy Jirky Poláčka:

10,8V vrtací akušroubovák se silným krouticím momentem ASV 108-2

Tento kompaktní vrtací šroubovák o napětí 10,8 V je vybaven akumulátorem o kapacitě 2,0 Ah a jeho hmotnost je pouhých 1,1 kg. Prvotně je určen pro průmyslovou a stavební výrobu, montáže a údržbu, ale dokonalou službu udělá i v domácnosti, na chatě, v dílně nebo garáži. Celokovová převodovka akušroubováku odolává i nejtěžším zatížením. Stroj je vybaven inteligentní nabíječkou AN 108, která potřebuje k nabití plné kapacity akumulátoru pouhých 25 minut. Nový účinnější motor dosahuje utahovacího výkonu až 35 Nm, díky čemuž se stroj ASV 108-2 řadí mezi nejvýkonnější (HEAVY DUTY) kompakty na trhu. V rámci akční nabídky je možné akušroubovák zakoupit se slevou za 2 690 Kč s DPH. Společně s akušroubovákem Narex doporučuje 127dílnou sadu houževnatých šroubovacích bitů CrV za doporučených 990 Kč.

Zdroj: Narex s.r.o.
127-Bit Box, 127dílná sada šroubovacích bitů Industrial-CrV, obj. č. 65404065

Silná řetězová pila pro přípravu palivového dřeva EPR 35-20

Elektrické řetězové pily mají oproti benzínovým několik nesporných výhod. První je hmotnost a tichý provoz. Řetězová pila Narex EPR 35-20 s příkonem 2 000 W, která díky promyšlené ergonomii skvěle padne do ruky. Hmotnost pily je pouze 4,2 kg. Benzínové pily váží průměrně 6 kg.  Další výhodou je možnost práce i v uzavřených prostorech, díky absenci nebezpečných spalin z benzínového motoru. Výměna řetězu i vodicí lišty je velice snadná, není třeba použití žádných nástrojů. Zcela zásadní je pro mnoho zákazníků cena. Elektrické řetězové pily jsou výrazně levnější než benzínové. EPR 35-20 s délkou vodicí lišty 350 mm a řetězem Oregon 91-PX 052 lze pořídit za 2 990 Kč s DPH. Pro elektrické řetězové pily doporučujeme používat účinný a ekologicky odbouratelný biologický olej na mazání řetězu Narex CO 1L (125 Kč s DPH).

Zdroj: Narex s.r.o.
Ukázka nalévání oleje do řetězové pily Narex. Obj. č. oleje CO 1L 65403576. Ilustrační obrázek

Kompaktní vysavač do dílny, kotelny i pro mokré vysávání VYS 25-21

Na úklid dílny, sklepa, zahrady, kotelny, ale i domácnosti je ideální model VYS 25-21 s objemem nádoby 25 l, který v sobě kombinuje mobilitu menších vysavačů nižší třídy a vybavenost vyšší třídy vysavačů. Nabízí suché i mokré vysávání do sáčku nebo přímo do nádoby, poloautomatický systém čištění filtru, integrovanou elektrickou zásuvku se spínací elektronikou, elektronickou regulaci sání, funkci foukání a rozsáhlé možnosti ukládání drobného nářadí a příslušenství. Až do konce května je možné pořídit model VYS 25-21 za 5 490 Kč s DPH. K vysavači doporučujeme 5dílnou sadu textilních filtračních sáčků.

Zdroj: Narex s.r.o.
Vysavač pro mokré i sudé vysávání s objemem nádoby 25 l
VYS 25-21. Obj. č. 65403609

S předváděcím technikem společnosti Narex Jirkou Poláčkem se můžete potkat na mnoha předváděcích akcích a veletrzích, kde si můžete vyzkoušet a prohlédnout kompletní sortiment zboží značky. Sledujte Kalendář akcí.

Využijte jedinečné příležitosti nakoupit za tyto výhodné ceny už jen do konce května. Kompletní nabídku naleznete na www.narex.cz/akce nebo u autorizovaných prodejců. Ceny jsou doporučené. U jednotlivých prodejců se mohou lišit.

Zdroj: Narex s.r.o.