Seřizovač

Náplň práce
Seřizování automatických vakuových linek, odstraňování poruch v průběhu pracovního procesu, kontrola nastavení parametrů stroje

Požadujeme
Vyučení/praxe ve strojírenském oboru

Nabízíme
Důkladné zaškolení
Bonusový program dle dosažených výsledků
Zajímavá a různorodá práce, Zaměstnanecké benefity
Motivační finanční ohodnocení

V případě zájmu pište na: hr@vyvaplast.cz , tel.605 322 333

Zdroj: VYVA PLAST, s.r.o.

Široký záběr má turnovská firma VYVA PLAST s.r.o., založená před více jak 30 lety. Její vedení si je totiž dobře vědomé, že pravidelným hospodářským krizím se dá nejlépe čelit tím, když se podnik nesoustředí jen na jeden druh výrobku, a dále spokojení zaměstnanci. Společnost, jak její název napovídá, se zabývá výrobou produktů z plastů do různých průmyslových odvětví. Vedle výrobků pro automotive to jsou také obaly všeho druhu, plastové kryty nebo i zahrádkářské potřeby.

V některých typech autobusů veřejné dopravy by se dalo napočítat až 150 plastových dílů, které pocházejí od turnovské VYVA PLAST, s.r.o.. Vedle toho společnost vyrábí také například kryty na nemocniční lůžka. V oblasti výroby pro automotive jsou jejími zákazníky největší lídři automobilového průmyslu. Ovšem mezi produkty firmy patří už mnoho let například i plastové ochrany, které chrání mladé stromky před okusováním lesní zvěří, vložky do společenských her a také díly pro tzv. heating tj. ohřívače vody, tepelná čerpadla a rekuperace.

Udržet se na špičce znamená nepřetržitě investovat do nejmodernějších technologií, včetně IT systémů. Konkurenční výhoda společnosti VYVA PLAST je ovšem dána i tím, že má vlastní R&D, vyrábí si vlastní formy, a ještě poskytuje zákazníkům pravidelný servis. To není dnes moc běžné.

Krédo, kterým se turnovská firma řídí, není nijak snadné: patřit mezi pět nejvýznamnějších výrobců těchto typů produktů v České republice. Tomu napomáhá vedle nových technologií neustálé doplňování pracovníků o další kvalifikované síly. Protože například kvalitních seřizovačů je nyní na trhu práce nedostatek, společnost klade velký důraz na propracovaný systém proškolování. V současné době zaměstnává VYVA PLAST s.r.o. na 80 lidí.

VYVA PLAST, s.r.o.

Sobotecká 836
511 01 TURNOV
tel.: + 420 481 354 111
fax: + 420 481 354 170
e-mail: info@vyvaplast.cz

• firma byla založena v roce 1992 s cílem stát se jednou ze špičkových společností na trhu výroby a zpracování plastů
• v současné době zaměstnává cca 80 lidí
• jejími zákazníky jsou např. největší světoví lídři automobilového průmyslu

VYRÁBÍ
• plastové transportní obaly
• díly pro dopravní prostředky
• plastové kryty
• prodejní obaly
• zahrádkářské potřeby

Zdroj: VYVA PLAST, s.r.o.