Zatímco koronavirus dále postupuje, zaměstnanci Walmarku stále pracují, dělají vše možné, aby naplnili svůj cíl - „Péče o zdraví lidí“. Proto i přes ztížené podmínky vyrábějí produkty, které pomáhají lidem zlepšovat imunitu. Tento týden například Vitamin C, Marťánky Imuno Forte, Herba-C, MegaCéčko, Zinek a další doplňky stravy, které jsou právě teď nejdůležitější pro budování obranyschopnosti organismu.
Vedení firmy požádalo všechny, kteří přímo nepracují ve výrobě, aby do kanceláří nechodili. Chce totiž co nejvíce chránit zdraví a bezpečnost právě svých zaměstnanců ve výrobě. To také znamená, že všichni zaměstnanci výroby dělají vše pro to, aby zůstali zdraví – dodržují sociální odstup a další bezpečnostní opatření.

Zdroj: zadavatel inzerce

Například roušky jsou samozřejmostí, všichni je dostali automaticky. Směny ve výrobě, skladech a laboratořích jsou teď rozděleny tak, aby se lidé z různých směn prakticky nepotkali a mezi každou směnou se intenzivně desinfikuje. V kantýně, kde se běžně setkávali lidé z různých oddělení, jsou nyní časová okna upravena tak, aby se jednotlivé skupiny nesetkaly. Denně je naopak servírováno zaměstnancům Walmarku čerstvé ovoce zdarma. Pracovnice v kantýně, recepční či skladníci, kteří vykládají auta, dostali respirátory nejvyšší 3. třídy.
Každému, kdo vstupuje do továrny na Polní ulici, je změřena teplota a cizí lidé do budovy pro jistotu nesmí vůbec. Přijímací pohovory s novými kolegy se nyní provádí on-line přes internet. Další, pro někoho možná úsměvnou praxí je, že si člověk vedoucí pohovor vyjde s kandidátem na procházku kolem budovy továrny.

Zdroj: zadavatel inzerce

Shrnuto a podtrženo – Walmark bere koronavirus vážně a svých zaměstnanců si váží. A ti dělají pro své sousedy i známé vše, co se v této náročné době dá. Za to jim patří vysoké uznání.
Možná byste chtěli i vy pomoci naplňovat poslání Walmarku - pečovat o zdraví lidí.  Na pozicích do skladu i do výroby potřebuje třinecká firma další kolegy. Zapojte se!