Švýcaři se ve světě proslavili jako průkopníci hodinářského řemesla. Obzvlášť velký důraz pak kladou na kvalitu hodinek. A to neplatí jen u luxusních modelů za statisíce. Díky často více než stoleté tradici značek a snaze zpřístupnit švýcarské hodinky moderním zákazníkům si můžete pověstnou švýcarskou kvalitu dopřát i v daleko nižší cenové relaci.

Odolné hodinky s označením Swiss Made do své nabídky přidala před 30 lety i značka Wenger, známý výrobce švýcarských kapesních nožů. Svůj úspěch založila, stejně jako u nožů, na kvalitě, cenové dostupnosti a naslouchání potřeb svých zákazníků. A právě kombinací spolehlivosti a atraktivního designu dnes oslovuje všechny věkové kategorie. Kromě společenských a ryze sportovních hodinek Wenger představil i několik řad tzv. městských hodinek, které jsou kompromisem mezi odolností a dostatečně decentním vzhledem pro každodenní nošení.

Švýcarské hodinky pro každou příležitost
Každá situace si žádá od hodinek jiné vlastnosti. Kvalitní minerální či safírová sklíčka, pouzdra ze švýcarské nerezové oceli a spolehlivá vodotěsnost jsou základním předpokladem pro dlouhou životnost jakýchkoliv hodinek. Společnost Wenger proto vyrábí dámské i pánské hodinky právě v tomto duchu - ve vysoké kvalitě, odolnosti dostačující pro denní nošení a široké škále designů, aby si vybral opravdu každý zákazník.

Vlajkovou lodí značky zůstává už několik let sportovní řada Wenger Sea Force. Praktické hodinky s kvalitní luminiscencí, odolným sklíčkem a vodotěsností dostatečnou pro plavání cílí především na ty, kdo hledají opravdu spolehlivé hodinky pro sport i volný čas. Barevnější alternativy do města i do terénu, minimalismus či ryze společenské hodinky pro muže i ženy Wenger svým zákazníkům dopřává v dalších řadách. Každý rok navíc přichází s novými či redesignovanými modely.

Zdroj: Helveti s.r.o.

Dlouholetá tradice zárukou kvality
Švýcarské hodinky Wenger jsou pověstné svou přesností, moderním designem a kvalitou zpracování. Díky těmto vlastnostem a tradici od roku 1893 si vydobyly respekt u zákazníků i konkurence. "Pro zákazníky je důležité, aby za své peníze dostali nejen hezké hodinky, ale také kvalitu. Švýcarské hodinky jsou synonymem kvality a spolehlivosti i dnes a značka Wenger je nabízí za velmi příjemnou cenu," potvrzuje Jiří Štencek, majitel e-shopu s hodinkami helveti.cz.

Zdroj: Helveti s.r.o.