Stejně jako další česká města se i Zlín může do budoucna těšit na rozvoz jídla v ekologických vratných obalech či na rozšíření sortimentu o kosmetiku,  potraviny a dárkové předměty.

Zlín je už čtvrtým moravským městem
Brno, Ostrava, Olomouc a nyní i Zlín – technologický startup Wolt zahájil v rámci své expanze donáškové služby na českém trhu působení už ve čtvrtém moravském městě. Společnost tak funguje ve 13 tuzemských městech a kromě jídla rozváží i potraviny, kosmetiku, dárkové zboží či potřeby pro domácí mazlíčky. „Zlín je moderní město plné skvělých podniků, které si zaslouží pozornost. Chceme zde propojovat zákazníky s restauracemi, které mají rádi, ale také pomoci obyvatelům Zlína, aby mohli jednoduše objevovat podniky, které dosud nevyzkoušeli. Tak jako v ostatních městech budeme doručovat jídlo až domů či do práce, a to během 30 minut od zadání objednávky,” říká Jan Foret, generální ředitel Woltu pro Českou republiku. Wolt bude ve Zlíně rozvážet po centru, ale i městských částech Louky, Příluky, Mladcová, Malenovice, Prštné, Kudlov a Jaroslavice.

Zdroj: Wolt Česko s.r.o.

Burgery z místních restaurací i známých fastfoodů
Stejně jako v jiných městech, i ve Zlíně se zákazníci Woltu dočkají pestré nabídky různých kuchyní i podniků, aby si dokázal vybrat opravdu každý. „Snažíme se uzpůsobit naši nabídku jídel tak, abychom potěšili různé chutě i preference. Proto nikdy nesmí chybět lokální podniky, vegetariánské a zdravé varianty, světová kuchyně, masová jídla i sladké dezerty,” doplňuje Jan Foret. Zákazníci tak mohou objednávat například vyhlášené šťavnaté burgery z restaurací Bůrger a Burger & Pizza u Roba, mexické speciality z Burrito Loco nebo křupavé kuřecí kousky a sendviče z KFC. Exkluzivní nabídku připravila Potrefená Husa a milovníci čerstvého zdravého jídla či veganských pokrmů určitě ocení i menu bistra Food Factory. Sladkou tečku v podobě zákusků, palačinek i zmrzliny poté nabídne oblíbená cukrárna 13ka Gelateria.

Zdroj: Wolt Česko s.r.o.

Vratné obaly i rozvoz spotřebního zboží
Brzy by se měli zlínští zákazníci dočkat i dalších novinek – rozvozu zboží z obchodů či možnosti využít vratné ekologické obaly od REkrabičky. „Postupně se snažíme všechny naše služby rozšiřovat do každého z měst, kde působíme. Zkušenosti z předchozích expanzí nám jasně ukazují, že poptávka po maloobchodním sortimentu i ekologických obalech je ve všech regionech,” shrnuje Foret a dodává: „S prvními obchody již o spuštění rozvážek jednáme. A v nabídce restaurací bychom velmi brzy měli mít i další velké fastfoodové řetězce.”

 https://wolt.com/cs/cze