Membrána propouští vzduch, takže pečivo se nezapařuje jako v igelitu, ale zpomaluje únik vlhkosti, proto chleba vydrží déle čerstvý. Tím se funkční pytlík liší od běžných bavlněných nebo lněných obalů, ve kterých pečivo také dýchá, ale velmi rychle okorá a tvrdne. Vnitřní textilie je atestována SZÚ pro styk s pečivem.

Pytlíky s potiskem mohou být také pěkným dárkemPytlíky s potiskem mohou být také pěkným dárkemZdroj: wrapup.cz

Co umí funkční pytlík na pečivo Wrap Up?
·  Udržet pečivo opravdu déle čerstvé
·  Nahradit jednorázové sáčky
·  Vypadat krásně a elegantně
·  Vystačit se snadnou údržbou

Elegantní doplněk nejen do kuchyně
Pytlík Wrapáček je tak kompromisem mezi utěrkou a igelitovým sáčkem a v kuchyni už pro něj nepotřebujete chlebníky. Naopak stane se hezkým doplňkem vaší kuchyně, vnější část pytlíku je bavlněná a můžete si vybrat z mnoha vzorů, od tradičních puntíků, přes levandulové a modré vzory až po moderní hořčicové a starorůžové barvy nebo čistě režnou bavlnu. Wrapáčka můžete vzít s pečivem i na terasu při grilování, na chalupu, nebo s vámi pojede na dovolenou, kde si na kvalitním českém chlebu pochutnáte několik dnů, v horku u moře i za deště pod stanem.

Kolekce do kuchyně s jemným šedým vzoremKolekce do kuchyně s jemným šedým vzoremZdroj: wrapup.cz

A vyrazit s ním můžete i na nákupy, v pekařství si do něho koupíte pečivo bez sáčku a budete úplně bezobalově trendy. Pokud nechcete kupovat chleba balený do igelitu a přitom si být v této době jisti “nákupní hygienou”, doporučujeme kupovat pečivo v pekařství, kde vám ho podá prodavač/ka přímo. Vy si jej pak můžete dát rovnou do funkčního pytlíku.

Speciální textilie všitá do pytlíku Wrap UpSpeciální textilie všitá do pytlíku Wrap UpZdroj: wrapup.cz

Snadná údržba
Wrapáčci jsou na údržbu jednodušší než běžné pytlíky. Vnitřní textilie je hladká, dá se lehce vytřepat od drobků, utřít od mouky čistým hadříkem nebo ubrouskem a není důvod k praní. Když se zašpiní bavlněná část, můžou se prát v pračce bez aviváže, ale stačí i přemáchnout v ruce.

Český výrobek
Funkční pytlíky Wrap Up jsou českým výrobkem, užitný vzor vymyslely dvě sestry ve Frýdlantu nad Ostravicí a šijí je šikovné švadlenky i chráněné dílny na Moravě. Kromě funkčních pytlíků také vyrábí textilní ošatky na pečivo pro stolování a doplňky do kuchyně, například chňapky ve stejných vzorech, aby se daly vytvořit krásně sladěné kolekce.

Kamenná prodejna funkčních pytlíků na pečivo je ve Frýdku-Místku pod Zámeckým náměstímKamenná prodejna funkčních pytlíků na pečivo je ve Frýdku-Místku pod Zámeckým náměstímZdroj: Wrapup.cz

V Ostravě si můžete koupit pytlíčky Wrapáčky v obchodech Bio košíky na Alšově náměstí v Ostravě-Porubě nebo ve Starobělské pekárně ve Staré Bělé (3 km za Bělským lesem). Pokud ale plánujete v nadcházejících slunečných dnech cestu do Beskyd, můžete se zastavit přímo ve firemní prodejně na Zámecké 56 ve Frýdku hned pod Zámeckým náměstím naproti vstupu do parku.

www.wrapup.cz

Zdroj: wrapup.cz