V supermarketu Terno mohou zákazníci nakupovat na věrnostní kartu Terno a sbírat tak body za své nákupy. Za takto naspořené body si mohou zákazníci vybrat slevový kupón na další nákup v Ternu nebo některý z celkem 60 dárků pro věrné zákazníky. Získání zákaznické karty Terno je velmi jednoduché. Zákaznickou kartu získáte zdarma včetně dalších dvou karet pro rodinné příslušníky, pokud v supermarketu odevzdáte vyplněný registrační formulář pro věrné zákazníky, který je k dispozici v supermarketu Terno.

Od 1.10.2022 mají zákazníci supermarketu Terno možnost vybírat ze sezónní nabídky podzim – zima 2022/2023 z celkem 60 nových dárků, mezi nimiž najdou například LED televizor, benzinový křovinořez, pákový kávovar espresso nebo turistický batoh 60L a další. Nabídka nových dárků platí od 1.10. 2022 až do 31.3.2023.  

Dárek z nabídky věcných odměn si mohou zákazníci vyzvednout, pokud mají na své zákaznické kartě dostatečný obnos. 

O vydání dárku stačí požádat pracovnici na informacích v supermarketu Terno, která vám rovněž poskytne informace potřebné k jeho výběru. Po vyzvednutí dárku se z bodového konta vaší zákaznické karty odečte hodnota odpovídající výši cílové částky, jež je ke získání dárku potřebná. 

Kompletní informace o dárcích naleznete na webových stránkách www.terno.cz. Nezapomeňte tedy, že každý nákup na zákaznickou kartu Terno znamená další body, za které můžete získat hodnotné dárky.