Propusťte přesně tolik světla, kolik chcete

Během dne v různých částech domova chceme mít různé množství světla. V kuchyni často potřebujeme mít dostatek světla pro přípravu jídla, zatímco v ložnici vyžadujeme přes den spíše přítmí a v noci absolutní tmu. Rolety či žaluzie den a noc dokáží vytvořit v každé místnosti přesně takové světelné podmínky, po kterých momentálně toužíte. Jedná se o výrobky z kvalitní tkaniny, ve kterých se střídají pruhy prosvětlující a zatemňující látky. Když rolety zatahujete, propouštějí jednotlivé druhy látky světlo s různou intenzitou. Můžete si tak přesně nastavit, kolik slunečních paprsků do místnosti proniká.

Velké usnadnění představuje také možnost ovládat rolety dálkově pomocí ovladače, jež umožňuje nastavit různé scénáře zastínění podle denní doby. Nabíjení baterie probíhá podobně jako u mobilního telefonu a stačí jej provádět jednou za 6 měsíců.

Nemusíte se bát, že by nebylo možné tento typ stínění instalovat u vás doma. Jak žaluzie, tak okenní rolety den a noc na míru perfektně pasují i do atypických oken.

Jednodušší montáž neexistuje

Chcete se vyhnout přílišným zásahům do vašich oken a zbytečnému vrtání? Pak zvolte rolety v kazetě s krycí nebo vodící lištou. Například designově výjimečná roleta den a noc Maestra Magic se připevňuje hliníkovou kazetou na okenní křídlo pomocí velmi odolné lepící pásky. Tato páska zaručí absolutní stabilitu a fungování i při otevírání okna. Pořídit si stínění den a noc neznamená, že musíte cokoliv složitě vrtat. Instalace probíhá bleskově a bez jakékoliv náročné přípravy.

Jedinečný design, který sluší každému interiéru

Potrpíte si na stylový design? Praktičnost a krása v jednom se skloubí v moderním trendu zvaném plisé žaluzie. Místo hliníkových lamel jsou plisé žaluzie vyrobeny z látky, která se skládá do tvaru harmoniky. Tento typ žaluzií se vyznačuje velmi širokým výběrem barev a látek s různou propustností. Šíře barevných variant a unikátních designů se rozhodně nijak neztrácí, ani pokud zvolíte plisé žaluzie den a noc.

Důkazem je například řada plisé DUETTE od špičkového německého výrobce MHZ. Kromě skvělých světelných vlastností podporují také energetickou efektivitu domu tím, že přes den odrážejí sluneční záření a přes noc naopak udržují teplo uvnitř. Fungují také jako vynikající bariéra před hlukem zvenčí. Hlavně se ale jedná o umělecká díla interiérového designu se vzhledem inspirovaným přírodou, moderními grafickými trendy či barevným spektrem.

Vyberte si stínění, díky kterému si čas strávený doma a získaný komfort budete skutečně užívat.