Prostorům naší restaurace dominují kamenné klenby a z naší zahrádky se Vám naskytne jedinečný výhled do zámeckého parku. Těšit se můžete na speciality naší kuchyně, která nabízí tradiční české i oblíbené mezinárodní pokrmy.

Každoročně je naše menu rozšiřováno o aktuální sezónní nabídku zvěřinové hody, svatomartinská husa, zabijačkové speciality, valentýnské menu a mnoho dalších specialit.

Vybrat si můžete také ze široké nabídky vín českých, moravských i zahraničních vinařů. Oblíbené čepované frizzante, ze kterého připravujeme širokou nabídku míchaných nápojů. Milovníci piva si také přijdou na své, díky uskladněním v zámeckém sklepení má naše pivo vždy správnou teplotu.

Naše restaurace je ideálním místem pro Vaše rodinné oslavy, narozeniny, výročí, svatby, smuteční hostiny a jiné události. Pravidelně organizujeme akce jako je dětský den, tematické večery s DJ, vánoční posezení u vařonky, degustace vín a jiné aktivity.

Restaurace disponuje kapacitou 60 osob, dále jsou k dispozici prostory salónku (50 osob), předsálí (30 osob) a zahrádky (60 osob).

Vzhledem k umístění je restaurace ideálním cílem, který můžete navštívit během vašeho cyklovýletu.

Budeme se těšit na vaší návštěvu.

Rezervace a aktuální informace naleznete na:
https://www.zameckarestaurace.eu/ 

Zdroj: Zámecká restaurace Stará Ves n/O