Stát na dešti ještě nikdy nebylo příjemnější – PowderRain

Koupelna je vaší osobní oázou pohody, místem, kde je relaxace naprostou prioritou. Představte si, že vás ve sprše zahalí od hlavy až k patě velmi jemné mikro kapky – celostní požitek, jemuž se nic nevyrovná. Přesně toto nabízí sprchové sety Hansgrohe s proudem PowderRain. Tento druh proudu je v různé intenzitě veden ze šesti malých otvorů, díky čemuž je sprchování mnohem příjemnější. Doslova vás obejme do vodní náruče. PowderRain je součástí sprchových setů například v sérii Rainfinity nebo Raindance S.

GROHE AquaSymphony

Hledáte něco opravdu výjimečného? Se sprchou AquaSymphony každý den zažijete cestu do jiného světa. Světa, ve kterém vám podmanivá souhra světel, vody a tónů hudby pomůže načerpat energii a osvěžit mysl. Sprcha disponuje šesti režimy proudů, od drobných kapiček, které vaší kůži jemně pohladí, až po vodopád, který odplaví všechny vaše starosti.

Masážní sprchové hlavice

Sprchové sety jsou ideální volbou, protože jejich součástí je sprchová baterie, ruční sprcha i horní sprcha. Při výběru myslete nejenom na materiál, design a kvalitu sprchového setu, ale také na jeho použité technologie a sprchové proudy. Některé sprchové proudy s jistotou nahradí péči zkušeného maséra.

Zdroj: www.sanitino.cz

GROHE Massage spray

Pulzující režim proudu Massage spray vás ráno probudí, dodá vám energii a povzbudí vaše smysly. Naopak večer odmění vaše tělo po náročném dni. Pokud hledáte skutečně stimulující sprchu, pak je pro vás silný proud režimu Massage Spray ideální volbou.

GROHE Bokoma spray

Bokoma spray je opravdu inovativní technologií, výrobce GROHE si ji dokonce nechal patentovat. Tento proud je složen z osmi dynamických trysek, které společně vytvářejí rotující vodní paprsek. Jsou navrženy tak, aby simulovaly pocit, jako by se vás dotýkal profesionální masér a pomáhal vám uvolnit napětí ve svalech. Tento způsob masáže je natolik přínosný, že jej ke své práci využívají i přední lázeňští terapeuti a sportovní trenéři. Zajímavostí je, že se výrobce nechal inspirovat staletou tradicí australských domorodců.

GROHE Triomassage spray

Nemůžete si vybrat? Máme pro vás jednoduché řešení! Zvolte sprchový proud Triomassage spray. Kombinuje totiž režim Bokoma Spray a Massage. Vychutnejte si trojitou uvolňující masáž, které se vyrovná jen máloco! Triomassage spray nabízejí například sprchové sety GROHE Rainshower SmartControl.
Máme pro vás i tip na závěr! Najděte to správné mýdlo či kvalitní sprchový gel, pusťte si příjemnou hudbu a nechte se hýčkat svým oblíbeným proudem. Nakonec můžete pro ještě lepší pocit aplikovat tělový olej. Domácí lázně jsou rázem na světě!