Spánek je lék - se správnou zdravotní matrací.

To, že spánek léči, je pravda odvěká, ale nutno říci, že také velmi pravdivá. Když se na to totiž podíváme z odborného hlediska, tak z výzkumů vyplývá, že 8 hodin spánku = 30 minut kvalitního strečinku cviků, které jsou zaměřeny na uvolnění páteře. Vy zkrátka jen spíte v posteli a tělo se regeneruje. Především vaše meziobratlové ploténky - během spánku, kdy regenerují, zvětšují svůj objem, nasávají do sebe tekutinu a vyplňují tak meziobratlový prostor. Díky tomu eliminujete jejich vyhřeznutí a následné skřípnutí nervů. To vše ovšem jen za předpokladu, že máte vhodně zvolenou matraci, která bude neinvazivně napínat vaše tělo. A to protisměrně - od kyčlí k hlavě a od hlavy ke kyčlím. Tím získáte dokonalou podporu pro vaše tělo.

Zdroj: Keraservis Group a.s. 

Italské matrace Magniflex jako #1 na trhu.

Právě protisměrný tah a jeho působení na regeneraci páteře je výsledkem mnohaleté studie a vývoje italské značky Magniflex, která vyrábí zdravotní matrace a polštáře. Kombinace různých materiálů, a to především ve správném poměru, zaručuje nejvyšší kvalitu. Díky tomu matrace Magniflex získaly nejvyšší zdravotní certifikace v rámci EU - zdravotní produkt první kategorie a můžeme je tak považovat za jedničku na trhu. O kvalitě se sami můžete přesvědčit ve Studiu zdravého spánku v Brně.
V jejich nabídce najdete mnoho kolekcí, které dbají o váš komfort. Například kolekce Magnistretch dbá o právě zmiňovanou regeneraci páteře, kolekce Magnigel zase díky svému povrchu snižuje teplotu těla a kolekce Vitale je skvělým řešením pro alergiky, astmatiky a osoby s nízkou obranyschopností.

Zdroj: Keraservis Group a.s.

Buďte fit díky matraci Magniflex Vitale!

Spánek tvoří třetinu našeho dne. Proto by mělo být v našem zájmu strávit tento čas kvalitně. A to vám matrace Vitale nabízí! Jejich jádro se skládá ze dvou vrstev pěn - horní vrstvu tvoří paměťová pěna Memoform, která se dokonale přizpůsobí tvaru těla a poskytuje tak výbornou anatomickou podporu páteři a spodní vrstvu tvoří studená pěna Elioform s dokonalými ortopedickými a prodyšnými vlastnostmi. Kombinace, která vytváří stabilní oporu i komfortní odpočinek.

Hlavní výhodou této kolekce je ovšem obsah stříbrného vlákna ve svrchní vrstvě matrace. Stříbro má samo o sobě skvělé antibakteriální vlastnosti. Neutralizuje patogeny, které by se během spánku mohly množit a oslabovat tak naše zdraví. V kombinaci s velmi příjemným a prodyšným potahem matrace z viskózy s obsahem bambusového vlákna a 3D větracím lemem tak vznikne skvělá kombinace umožňující dokonalý odpočinek a posílení vaší obranyschopnosti.

Chcete být zdraví? Tak stačí zamířit na showroom DEHO v areálu Centra bydlení a designu Kaštanová v Brně, kde si matraci ve Studiu zdravého spánku můžete vyzkoušet a najít tak parťáka, který bude hlídat vaše zdraví. I ve spaní!