Ceny elektřiny začaly letos stoupat. Jejich zvýšení už svým zákazníkům oznámily společnosti E.ON. a ČEZ. Ostatní dodavatelé energií je budou zřejmě následovat. Při změně cen či obchodních podmínek může zákazník bez sankcí přestoupit k levnějšímu dodavateli. A to nejpozději desátý den před účinností ohlášených změn.

Například společnost ČEZ zvyšuje ceny a mění obchodní podmínky svým zákazníkům od 1. června 2018. Až do 21. května tak můžete bez obav přejít k Centropolu a ušetřit.

Centropol je jedním z největších dodavatelů elektřiny a plynu na českém trhu. Velikost firmy dovoluje nakupovat energie levně v době, kdy jsou ceny nízko, a vytvářet zajímavé ceníky. Největší poptávka je mezi lidmi po produktové řadě Kamarád. Atraktivní ceny poskytuje Centropol také obyvatelům panelákových bytů, seniorům či chatařům a chalupářům.

Zákaznická linka: 478 575 555

www.centropol.cz

O společnosti Centropol

Centropol je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů elektřiny a plynu v České republice. Obsluhuje na 300 000 odběrných míst z řad domácností, firem a institucí. Firma se dlouhodobě umísťuje v první stovce nejvýznamnějších českých firem v žebříčku, který vyhlašuje Sdružení Czech TOP 100. V roce 2016 dosáhl obrat společnosti Centropol bezmála sedmi miliard korun. Majitelem a jediným akcionářem je český podnikatel Aleš Graf. Centropol je členem Svazu průmyslu a dopravy ČR.