Poctiví dodavatelé totiž zareagovali na pokles cen energií na burzách a poskytují svým zákazníkům elektřinu a plyn za nižší ceny. Velmi dobře jsou na tom například zákazníci RWE, kteří mají zemní plyn levnější až o 6 % už od ledna 2016. Od května je navíc čeká další snížení ceny, tentokrát až o 10 % podle výše spotřeby. Cenový pokles se týká stávajících i nových zákazníků. Ty, kteří mají výhodné ceny zafixované již z minulosti, RWE odmění speciální prémií až 2 400 korun. Podrobnosti na www.rwezlevnuje.cz.

Stojí za to řešit pár procent?
Rozhodně ano! Třeba čtyřčlenná rodina v běžném domě, která využívá zemní plyn od RWE k vytápění a ohřevu teplé vody, meziročně ušetří díky poklesu ceny přes 3 600 korun. Rodině v třípokojovém bytě se sníží účet za plyn o téměř 1 700 korun.

Nižší ceny ale nejsou všechno
Pro většinu domácností je sice důležité, kolik platí za provoz, ale řeší i to, jaké služby a výhody jim dodavatel energií zajišťuje. Malí dodavatelé zpravidla nedokážou nabídnout nonstop asistenci a dostatečně hustou síť poboček. Jejich zákazníci se musí spokojit jen se základní nabídkou tarifů a služeb.

RWE nabízí nejen elektřinu a plyn za příznivé ceny, ale i zázemí silné, tradiční společnosti. Zákazníkům stále přináší nové služby, například výhodný pronájem LED žárovek nebo energie s garancí poklesu ceny. Potřebujete ještě další důvody, proč změnit dodavatele energií? Najdete je na www.rwezlevnuje.cz.