Společnost SLÁDEK GROUP, a.s. zahajuje v létě 2024 výstavbu 1. etapy Rezidence Pražská Benešov.

Aktuálně je spuštěna akční nabídka pro prvních 20 vybraných bytů, která platí od 1. 3. 2024 do 31. 5. 2024.

Společnost SLÁDEK GROUP, a.s. v letošním roce zahájí očekávanou výstavbu 1. etapy bytového komplexu Rezidence Pražská Benešov, která je svým rozměrem největším developerským projektem v Benešově. Bytový dům bude umístěn podél jihozápadní hranice pozemku, kde vytváří novou souvislou uliční frontu podél plánované nové komunikace mezi ulicemi Dukelská a Karla Nového.

Bytový dům v 1. etapě je navržen se třemi samostatnými vchody a má šest nadzemních podlaží. Poslední podlaží je řešeno jako ustupující. Každý vchod je obsluhován výtahem a byty v 2. NP až 6. NP mají balkón či terasu. V prvním nadzemním podlaží vzniknou nebytové prostory a průchod do vnitroblokové části, který je určen pouze pro pěší.

Vnitroblok (odpočinková zóna) je tvořen plochami zeleně a zpevněnými plochami komunikace. Po dostavbě ostatních domů, bude vnitroblok průchozí a tím dojde k propojení ulice Pražská s novou komunikací.

Akční nabídka trvá do 31.5.2024. V případě zájmu nás kontaktujte na níže uvedeném kontaktu. Prohlédneme si s Vámi vybrané byty a projednáme plán financování.

Zdroj: SLÁDEK GROUP, a.s.

Kontaktujte nás!Zdroj: SLÁDEK GROUP, a.s.
Ing. Renata Příkopová,
gsm: +420 605 767 922,
e-mail: prikopova@sladekgroup.cz

Zdroj: SLÁDEK GROUP, a.s.