Jak dlouho u vás budu čekat na vyšetření? Objednávací doby bývají velmi dlouhé. 
MUDr. Schill: U nás nikoliv – přijmeme vás v podstatě okamžitě. Pacient dostane termín dle přání, často hned na druhý den nebo do dvou dnů. Zakládáme si na tom, že jsme tu pro klienty, umíme se tedy do značné míry přizpůsobit jejich požadavkům. Mnoho lidí se k nám dostane až po konci pracovní doby, proto je naše klinika otevřena od 8 hodin ráno do 8 hodin večer. Volný termín najdeme i díky většímu počtu ordinací, vybavení moderními technologiemi a díky dobré organizaci práce. 

Polovina klientů Schill Dental Clinic za ošetření dojíždí, protože bydlí mimo Prahu. Vyplatí se jim taková cesta?
MUDr. Schill: Problém je, že v regionech je nedostatek ambulancí a lidé proto musí na ošetření dlouho čekat. U nás máme všechny specialisty, pracujeme ve více ordinacích, zvládáme větší množství ošetření za jeden den. Disponujeme také veškerým vybavením na diagnostiku a léčbu, máme i laboratoř. Jedna cesta do Prahy tak pro pacienta znamená, že vyřídí naprosto všechno na jednom jediném místě. Reálně tak může čas i ušetřit.

Takže děláte všechny druhy vyšetření i zákroků?
MUDr. Schill: Přesně tak, poskytujeme veškerou péči o zuby. Začneme vstupní prohlídkou i s rentgenem anebo cétéčkem, pokračovat můžeme třeba drobným, nebo hned chirurgickým zákrokem. Naši pacienti za námi chodí pro korunky na počkání, dentální hygienu, zubní náhrady, pro implantáty, kvůli řešení akutních problémů, ale i za prevencí. 

Pořád se setkáváte s tím, že mají lidé ze zubaře strach?
MUDr. Schill: Občas ano, především pokud měli jinde špatné zkušenosti. Klienti ale brzy pochopí, že není čeho se bát. Ve 21. století máme spoustu možností, jak zajistit, aby se lidé cítili dobře. Existuje více metod na odbourání bolesti, od různých gelů přes injekce až po zákroky v celkové anestezii. Pokud má někdo skutečně velké obavy i ze samotného vyšetření, využíváme analgosedaci, která stres do pár minut uvolní. Snažíme se klientům pobyt u nás zpříjemnit, a to jak malým, tak dospělým. A daří se nám to. 

To skoro zní, jako kdyby si na vaši kliniku šel pacient odpočinout.
MUDr. Schill: Chceme, aby klient věděl, že je na místě, kde je o něj postaráno, kde jsou odborníci, kteří mu uleví od problémů. Proklientský přístup je pro nás priorita, začíná už třeba jen tím, že se nám snadno dovoláte, naše klinika je skvěle dostupná jak hromadnou dopravou, tak i autem, které bez potíží zaparkuje. Veškerý personál se snaží vyjít vstříc, máme krásné a příjemné čekárny. Však se přijďte přesvědčit sami, jsme tu pro každého, kdo si cení zdravých zubů. Rádi vás přivítáme a postaráme se o vás.
 

Hledáte zubního lékaře?

Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si termín! 

Soukromá klinika SCHILL DENTAL CLINIC
Telefon: +420 224 936 389, E-mail: recepce@schill.cz
Main Point Pankrác, Milevská 2095/5, Praha 4 - Krč
www.schill.cz