Představení kandidáta do krajských voleb, okres Ústí nad Labem na kandidátce KSČM číslo 7

HESLO: Chceme s Vámi dál rozvíjet náš kraj

Pocházím z východních Čech, kam se rád vracím načerpat síly, ale již od dětství žiji v severních Čechách, kde jsem si založil rodinu. Mám dceru a syna, kteří vyrůstali v Ústí nad Labem a poznali jsme, že zde v průmyslovém kraji je mnoho krásných míst k odpočinku a oddychu.

Dlouhodobě jsem zapojen do komunální politiky jako zastupitel obvodu Neštěmice, zastupitel statutárního města Ústí nad Labem a 8 roků jako zastupitel kraje v pozici uvolněného předsedy výboru pro národnostní menšiny.

Celé období v této práci jsem v kontaktu s občany našeho města, kraje a s našimi národnostními menšinami v celém Ústeckém kraji. Členové národnostních menšin podporují svoji národní identitu, ale sžili se s našimi zvyklostmi a zákony. Celou dobu jsem se snažil řešit náměty, připomínky našich spoluobčanů a podporovat aktivity národnostních menšin a jejich kultury, se kterou seznamovali naše spoluobčany. Přeji si, abychom další volební období mohli pokračovat v práci pro naše spoluobčany, ale i podporovat národnostní menšiny trvale žijící v tomto kraji v jejich rozvoji kultury a soužití s námi.

 Pavel Vodseďálek

Zhotovitel: KSČM           Zadavatel: KSČM