Otevřenost, uznání, snaha o dokonalost, spolehlivost – to jsou hlavní hodnoty firmy Greiner. Firmy, která sídlí v Nýrsku a má v jedné budově hned dvě pobočky – PURTEC a aerospace. Greiner aerospace se zabývá výrobou pěnových dílů do sedadel pro letecký průmysl. Tyto díly je možné najít v gigantech jako je boeing 737 či airbus 350. Moderní výrobní halu v Nýrsku sdílí společně s firmou Greiner PURTEC, která se zabývá především výrobou izolací na zásobníky na teplou užitkovou vodu, ale i výrobou akustických dílů pro optimalizaci akustických podmínek v interiéru. Se svými téměř 400 zaměstnanci se firma GREINER v Nýrsku stává významným zaměstnavatelem na Klatovsku.

Svým zaměstnancům nabízí atraktivní systém zaměstnaneckých výhod, ale i pravidelné pořádání firemních akcí a další zajímavé benefity. Cílem netradičních drobností je mimo jiné zpříjemnit čas strávený v práci. V letních měsících například na zaměstnance čekalo malé osvěžení -  nanuky, iontové nápoje nebo nealkoholické pivo, které mělo velký úspěch. Samozřejmostí jsou vánoční dárky, zpestřením jsou i dárky k Mikuláši, vitamíny, nebo přání k životnímu jubileu. Jednoduše se zde snaží využít každé příležitosti, jak zaměstnance odměnit a potěšit.

Zdroj: Greiner

Firemní kultura je specifická i díky tomu, že firma Greiner je stále rodinnou firmou, dnes řízenou již pátou generací rodiny Greiner. V roce 2018 firma oslavila výročí 150 let od založení firmy a 20 let působení v Nýrsku. V dnešní době působí firmy Greiner ve více než 30 zemích světa a věnují se širokému portfoliu výrob. Jejich předností je také silná úcta k tradici a hodnotám, které jsou ve firmách doslova viditelné. Firemní kulturu v samotném výrobním závodě v Nýrsku podtrhuje neformální přístup obou jednatelů. Naslouchají připomínkám ze strany zaměstnanců a osobně se účastní setkání s nimi. Firma také pravidelně podporuje nejrůznější projekty v regionu, zaměřené na děti, mladé sportovce a sportovkyně, handicapované nebo další charitativní činnosti.

Podívejte se na webové stránky obou firem nebo na Facebook Greiner Nýrsko:

Greiner aerospace CZ spol s r.o.
Komenského 895
340 22 Nýrsko
Česká republika
Tel.: +420 376 804 126
hr@greiner-aerospace.com
https://www.greiner-aerospace.com/cz/

Greiner PURTEC spol. s r.o.
Komenského 895,
340 22 Nýrsko
Tel. 376 804 124
vaclava.weber@greiner-purtec.com
https://www.greiner-purtec.com/cs.html