Stavební skupina enteria je synergie společností, které jsou založené na rozumné a reálné strategii, vzájemné důvěře, přímé komunikaci a kvalitní spolupráci již 13 let. Společně tvoří jednu Velkou Partu www.velkaparta.cz

Jsme jedním z největších českých stavebních holdingů. V rámci České republiky zaujímáme pozici top 10 na stavebním trhu. Jsme silná a stabilní společnost s historií a zkušenostmi ve stavebním oboru již od roku 1994, kdy byla založena naše největší dceřinka Chládek a Tintěra, Pardubice.

Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.Zdroj: enteria a.s.

Důležité je, že holding nestojí na jednom, ale na celé škále produktů, ať jsou to pozemní, železniční, mostní, silniční a inženýrské stavby nebo i projekční činnost. V neposlední řadě je jednou z našich činností právě oblast developerských projektů.

Součástí holdingu enteria jsou prosperující stavební společnosti s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru. Mezi dceřiné společnosti patří Chládek a Tintěra, Pardubice a.s., Marhold a.s., KVIS Pardubice, Hrochostroj a.s., INSTAV Hlinsko a.s., Obalovna Chvaletice a.s., TORAMOS s.r.o., na Olomoucku významná stavební společnost Hroší stavby Morava a.s. a další.

Důležité jsou pro nás projekty po celé ČR, a především v Pardubickém kraji, kde máme sídlo společnosti. Mnoho zakázek realizujeme i v sousedním Královehradeckém kraji.

Mezi naše významné stavby, které jsme v poslední době realizovali patří například: Lávka spojující Rosice nad Labem a Svítkov, rekonstrukce Muzea východních Čech v Hradci Králové a rekonstrukce Magistrátu města Pardubic.

Lávka spojující Rosice nad Labem a SvítkovLávka spojující Rosice nad Labem a SvítkovZdroj: enteria a.s.

Muzeum východních Čech v Hradci KrálovéMuzeum východních Čech v Hradci KrálovéZdroj: enteria a.s.

Magistrát města PardubicMagistrát města PardubicZdroj: enteria a.s.

Do budoucna mezi naše páteřní zakázky na několik let patří: výstavba nového pavilonu pro psychiatrii v Pardubické nemocnici, rekonstrukce Winternitzových automatických mlýnů, developerský projekt Byty Prokopka a modernizace železničního uzlu v Pardubicích za 5,59 mld. Kč pro Správu železnic.

Winternitzovy automatické mlýnyWinternitzovy automatické mlýnyZdroj: enteria a.s.

Byty ProkopkaByty ProkopkaZdroj: enteria a.s.

Zakázky, na kterých se podílíme, není možné zrealizovat bez kvalitního personálu, a to si dobře uvědomujeme.

Hodnoty jako vzájemný respekt, uznání, přátelský přístup a odpovídající ohodnocení jsou uznávané v holdingu enteria již od jejího založení.  Všechny dceřinky vnímají, že lidé tvoří firmu a firma tvoří lidi, a proto život v holdingu není jen obyčejnou pracovní povinností. Je to rodina a taky Velká Parta.

Pokud i Vy se chcete stát součástí Velké Party, podívejte se na otevřené pracovní pozice na www.velkaparta.cz

Sídlo firmy:
enteria a.s.
Jiráskova 169
Zelené Předměstí
530 02 Pardubice