Stavební skupina enteria je synergie společností, které jsou založené na rozumné a reálné strategii, vzájemné důvěře, přímé komunikaci a kvalitní spolupráci již 13 let. Společně tvoří jednu Velkou Partu www.velkaparta.cz

Jsme jedním z největších českých stavebních holdingů. V rámci České republiky zaujímáme pozici top 10 na stavebním trhu. Jsme silná a stabilní společnost s historií a zkušenostmi ve stavebním oboru již od roku 1994, kdy byla založena naše největší dceřinka Chládek a Tintěra, Pardubice.

Důležité je, že holding nestojí na jednom, ale na celé škále produktů, ať jsou to pozemní, železniční, mostní, silniční a inženýrské stavby nebo i projekční činnost. V neposlední řadě je jednou z našich činností právě oblast developerských projektů.

Součástí holdingu enteria jsou prosperující stavební společnosti s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru. Mezi dceřiné společnosti patří Chládek a Tintěra, Pardubice a.s., Marhold a.s., KVIS Pardubice, Hrochostroj a.s., INSTAV Hlinsko a.s., Obalovna Chvaletice a.s., TORAMOS s.r.o., u nás na Olomoucku významná stavební společnost Hroší stavby Morava a.s. a další.

Důležité jsou pro nás projekty po celé ČR, a především v Olomouckém kraji, kde máme sídlo společnosti. Mnoho zakázek realizujeme i v sousedním Moravskoslezském kraji.

Mezi naše významné stavby, které jsme v poslední době realizovali patří například: sídlo naší společnosti, Nádražní hala Bohumín, zastávka Šumice a most M7 přes Mlýnský potok (Třída 1. máje).

Nádražní budova Bohumín interierNádražní budova Bohumín interierZdroj: Hroší stavby Morava a.s.

Nádražní budova BohumínNádražní budova BohumínZdroj: Hroší stavby Morava a.s.

Sídlo společnostiSídlo společnostiZdroj: Hroší stavby Morava a.s.

3.Zastávka ŠumiceZastávka ŠumiceZdroj: Hroší stavby Morava a.s.

Most M7Most M7Zdroj: Hroší stavby Morava a.s.

Do budoucna se budeme prioritně soustředit na uplatnění u tradičních investorů, jak na železničním trhu, tak v pozemním stavitelství, ve výstavbě mostů, elektromontážích. Samozřejmě plánujeme i rozšíření naší produktové řady a velkou příležitost vidíme na celé Moravě v oblasti silničních staveb. Podporujeme i činnosti sesterských společností na Pardubicku, například developerský projekt Byty Prokopka a modernizace železničního uzlu v Pardubicích za 5,59 mld. Kč pro Správu železnic.

Byty ProkopkaByty ProkopkaZdroj: enteria a.s.

Zakázky, na kterých se podílíme, není možné zrealizovat bez kvalitního personálu, a to si dobře uvědomujeme.

Hodnoty jako vzájemný respekt, uznání, přátelský přístup a odpovídající ohodnocení jsou uznávané v holdingu enteria již od jejího založení.  Všechny dceřinky vnímají, že lidé tvoří firmu a firma tvoří lidi, a proto život v holdingu není jen obyčejnou pracovní povinností. Je to rodina a taky Velká Parta.

Pokud i Vy se chcete stát součástí Velké Party, podívejte se na otevřené pracovní pozice na www.velkaparta.cz

 

Hroší stavby Morava a.s.
Průmyslová 955/4
Olomouc-Holice, 77900