Kdo jsme?

Historie areálu GALL s.r.o. se začala psát již v roce 1958, kdy (v té době ještě jako v jednom z několika závodů společnosti LIAZ) vyráběli zaměstnanci nápravy a motory pro nákladní vozy značky LIAZ a autobusy. Později byla přidána i výroba náhradních dílů a zakázkové obrábění.

V roce 1991 vznikla společnost GALL-ICM, která úzce spolupracovala a podílela se na růstu společnosti ŠKODA Auto a.s. v porevoluční době. Spolupráce spočívala hlavně v dodávání agenturních zaměstnanců do jednotlivých závodů, vývozu vozů ŠKODA do zahraničí a stavebních úpravách a výstavbách nových objektů. Jsme spolehlivý partner i pro takto významnou společnost, proto spolupracujeme již bezmála 30 let a spolupráce i nadále trvá.

V roce 2002 se tato společnost transformovala v nynější GALL s.r.o., která v roce 2011 převzala kompletní výrobní program společnosti LIAZ. 

V tuto chvíli společnost GALL s.r.o nadále pokračuje v již zavedené historii obou společností. Mezi významné partnery naší společnosti patří např. ŠKODA AUTO a.s., SOR Libchavy s.r.o., Rieter CZ s.r.o. nebo Iveco Czech Republic, a.s.

Zdroj: GALL s.r.o.

V čem dominujeme?

  • Stavební činnost – rekonstrukce výrobních prostor a kanceláří, jídelen, sociálních zázemí pro zaměstnance a jiné
  • Správa a pronájem areálu společnosti – pronájem prostor v našem areálu
  • Agenturní zaměstnání – přidělování spolehlivých a kvalitních zaměstnanců k uživatelům
  • Kovovýroba – výroba náprav, náhradních dílů na autobusy a nákladní automobily, obrábění, mokré lakování v novém lakovacím boxu
  • Plastová výroba – plastová podlaha, vstřikování plastů, výroba forem od jednoduchých tvarů po složité skládací formy
  • Ubytovací služby – vlastní hostel v tiché části Liberce s krásným výhledem na Ještěd

Nejsme jen automotive

Jak je již uvedeno v úvodu, nejsme jen automotive. Proto i v této době můžeme mluvit o stabilní společnosti s dlouholetou tradicí. Pokud tedy hledáte kooperaci pro Vaší výrobu nebo zaměstnání, jsme schopni a ochotni Vám pomoci, ať už v oblastech kovo a nebo plastové výroby, tak i z hlediska pronájmu prostor pro provozování vašich činností.

Neváhejte se podívat na naše webové stránky, kde najdete podrobnosti:

http://gallsro.cz/