Gondella se zabývá výrobou modulárních systémů obchodních regálů patřících k tomu nejlepšímu, co je na trhu dostupné. Rozmanitost produktů, kterou nabízíme v kombinaci se širokým výběrem příslušenství a barev činí naše systémy vhodné pro vybavení jakéhokoliv obchodního prostoru. Také proto máme zákazníky téměř po celém světě. Práce u nás je zajímavá, smysluplná a dobře placená. I Vy se k nám můžete přidat jako obsluha strojů a zařízení ve dvojsměnném provozu. Přijďte se k nám podívat.

Supermarkety. Hobbymarkety. Drogerie. Hračkárny. Zahradní centra. Obchody s potravinami, elektronikou i módou. Společným jmenovatelem jsou kvalitní regály a důmyslná řešení pro vybavení obchodů. To je Gondella systém, který se už čtvrt století vyrábí v České Skalici.

Zdroj: Gondella CZ s.r.o.

Rád/a si vyhrnete rukávy? 
Máte cit pro přesnost? Máte technické povědomí nebo zkušenosti se strojírenskou výrobou? Orientujete se v technické dokumentaci? Umíte pracovat se strojírenskými měřidly? Pokud jste na většinu otázek odpověděl/a ano, máme pro Vás zajímavou a smysluplnou práci v příjemném kolektivu ve dvousměnném provozu. Právě hledáme kolegy na pozici Operátor výroby pro obsluhu strojů, zařízení a technologických celků. Nabízíme velmi zajímavou mzdu, která bude vždy vyplacena v termínu a k tomu řadu příjemných benefitů.

Zdroj: Gondella CZ s.r.o.

Proč se rozhodnout pro práci v Gondella?
Jsme rychle se rozvíjející a úspěšná mezinárodní skupina. Budete pracovat ve velmi zdravé a stabilní společnosti, kde si Vás budeme vážit a ve které naleznete trvalé finanční jistoty. Každoročně investujeme do nákupu nových technologií a poskytujeme potřebná školení pro rozvoj dovedností našich zaměstnanců. Stručně řečeno: Pokud chcete do práce chodit rád /a, mít v práci skvělé parťáky i šéfy, dostávat za svou práci velmi slušně zaplaceno, rozvíjet se a růst, pak nám napište nebo zavolejte. Všechno Vám vysvětlíme a pokud chcete, provedeme Vás po Vašem budoucím pracovišti.

Kromě samostatné práce při obsluze strojů a zařízení budete pracovat i na týmových projektech, takže si u nás užijete jak klid na práci, tak i společnost ostatních, zkušenějších kolegů. Zakládáme si na tom, aby byla každá práce vždy jasné a srozumitelně vysvětlena a aby byl vždy k dispozici zkušený kolega, která umí poradit a pomoci méně zkušeným kolegům. Zajímavou součástí práce je i spolupráce na vývoji nových produktů. Samozřejmostí je pak podpora v odborném osobním rozvoji každého z našich kolegů.

Zdroj: Gondella CZ s.r.o.

Dejte nám o sobě vědět
Nechte nám na sebe kontakt na této stránce, dámy z HR se s Vámi spojí a vše s Vámi domluví. A pokud nemáte dostatečné zkušenosti, zařadíme Vás zatím na pracoviště s menšími technickými nároky, než se naučíte vše potřebné.

https://www.gondella.com/cs/jobs/operator-strojirenske-vyroby-ceska-skalice