Patří do nadnárodní skupiny Huisman, která je světovou špičkou v oboru a působí v sedmi zemích po celém světě. Centrála společnosti se nachází v Nizozemí.

Mezi nejznámější produkty firmy patří pozemní a námořní jeřáby, zařízení pro pokládání potrubí v moři, ropné vrtné soupravy, zařízení pro velké zábavní parky, vyhlídkové plošiny pro zaoceánské výletní lodě a další speciální projekty.

Výrobky špičkové strojírenské společnosti Huisman Konstrukce ve Sviadnově u Frýdku-Místku míří na export do celého světa a je možné je vidět například v Mexickém zálivu, u pobřeží Afriky, na amerických ropných polích, v západní Austrálii nebo v Hongkongu.

Zdroj: zadavatel inzerce

Části zařízení, vyrobené ve Sviadnově, putují do místa určení, kde se kompletují a instalují například v docích, kde vznikají obří lodě pro pokládku podmořské infrastruktury, na ropných plošinách, v nalezištích nerostných surovin, šelfových mořích, v nichž se tyčí vysoké stožáry s větrnými turbínami či zábavních parcích po celém světě.

Svým zákazníkům poskytujeme komplexní služby od návrhu přes realizaci projektu a dodávku na kterékoli místo na světě. Naše portfolio zahrnuje velkou škálu různorodých projektů od jednoduchých dílů po sofistikované integrované systémy. Naše výrobky bývají často tím hlavním a nejdůležitějším zařízením na palubách plavidel a musí vyhovovat těm nejnáročnějším výkonnostním a bezpečnostním kritériím. U každého projektu tedy klademe velký důraz na jeho spolehlivost a bezpečnost.

Zdroj: zadavatel inzerce

Díky našim vysoce kvalifikovaným zaměstnancům, moderním strojům a silnému technickému zázemí jsme schopni přetvořit představy zákazníka v reálné řešení. Máme ve Sviadnově vlastní moderní vývojové a konstrukční centrum s několika desítkami zaměstnanců a naši technici se například podíleli na přípravě výrobní dokumentace dvou největších lodních jeřábů na světě.

Našim zaměstnancům nabízíme širokou škálu benefitů, například 5 týdnů dovolené, dotované stravování ve vlastní závodní jídelně, příspěvek na penzijní pojištění, věrnostní odměny, odborná školení, výuku cizích jazyků na pracovišti nebo zvýhodněné mobilní telefonní tarify.

Huisman Konstrukce, s.r.o. Nádražní 289, 739 25 Sviadnov, 
www.huismanequipment.com; 
www.huismanmanufacturing.com