Firma byla založena roku 2002 německým podnikatelem Manfredem Leitoldem, který se rozhodl rozšířit své podnikatelské aktivity do České republiky. Od té doby firma prošla mnoha změnami od rozšíření výrobního programu, výstavby nové haly a skladovacích prostor, přes investice do modernizace provozu a vznik robotizovaných pracovišť.

Uzavřené kontrakty s našimi zákazníky zajišťují nejen stabilitu firmy, ale vyžadují i její rozšíření. Architektonické plány na výstavbu nových výrobních prostor včetně kanceláří a sociálního zařízení jsou hotové, zahájení stavebních prací předpokládáme do dvou let.

ESW Bohemia se nachází v obci Košice u Soběslavi. Jsme rádi, že můžeme nabídnout práci místním občanům a občanům okolních obcí a měst. Vzhledem k horší dostupnosti veřejnými prostředky přispíváme zaměstnancům na dopravu a od loňského roku nabízíme možnost svozu do zaměstnání.

V současnosti firma zaměstnává přes sto lidí a počet zaměstnanců je díky odbytu našich výrobků stále průběžně navyšován. Chcete-li u nás najít svou „práci za rohem“ či nastartovat svou pracovní kariéru, rádi Vás u nás přivítáme! A proč právě u nás? Protože jsme si vědomi, že zaměstnanci jsou jedním z nejdůležitějších stavebních kamenů naší společnosti a na jejich názoru a spokojenosti nám záleží.

ESW Bohemia k.s., Košice 235, 391 17 Košice, koresova@esw-bohemia.cz