Léčebný účinek radonové vody na lidský organismus má v Jáchymově totiž už opravdu vybudovanou pevnou tradici. Medicínské pojetí lázeňské péče a také vynikající úroveň stravovacích a ubytovacích služeb jsou tak pro Jáchymov v podstatě tradicí novodobou. Taková tradice zkrátka zavazuje, a proto vedení Léčebných lázní Jáchymov věří, že získáním prestižního ocenění Lázeňská společnost roku 2008 a 2012, se  podařilo na tuto tradici úspěšně navázat. Místní odborné vyšetřovací metody a balneologické postupy se opravdu pružně mění s každým pokrokem a novými poznatky lékařské vědy. Modernizovat znamená v jejich pojetí také dávat novou tvář místním překrásným budovám a používat moderní metody řízení lázeňského zařízení.

Zdroj: Léčebné lázně Jáchymov

Cílem každé společnosti je spokojený klient. A tady v lázních navíc říkají – spokojený a zdravější klient. Lázně Jáchymov jsou jedinečné a naprostá většina hostů se sem opakovaně vrací. Desátý, dvacátý i třicátý pobyt v Lázních Jáchymov není výjimkou. Rekordmanem je klient, který toto zařízení navštívil dokonce už padesátkrát! O to, aby byli hosté spokojení a hlavně o to, aby měl pobyt blahodárný účinek na jejich zdraví, se tu stará na šest set zaměstnanců, a to nejen zdravotnických, ale i jiných profesí. Místní lékaři patří odborným vzděláním i lidskými kvalitami k těm nejlepším. V místě těžby radonové vody, v dole Svornost, zaměstnávají dokonce dvacet horníků. Společným úsilím tak vytváří co nejvlídnější atmosféru těchto lázní pro ty, kteří jsou nejdůležitější součástí tohoto živého organismu – tedy pro klienty. Lázně Jáchymov navštíví každoročně více než 20 000 lázeňských hostů a stráví tu s námi průměrně 17 dnů.

Zdroj: Léčebné lázně Jáchymov

Tým zkušených profesionálů nyní navíc do svého kolektivu hledá další kolegy, kteří se budou podílet na úspěšném pokračování budování kvalitního lázeňství a silného jména léčebného zařízení. Nabízíme stabilitu silné společnosti s renomé ve svém oboru. Jako motivaci nabízíme vedle velmi dobrého ohodnocení také řadu benefitů a výhod. „Pokud mám být konkrétní, tak naše pracovníky čeká 20 dní dovolené a 5 dnů pracovního volna, zaměstnanecké stravování v personálních jídelnách, možnost dovolené ve spřátelených lázních za skvělé ceny, příspěvky na dětské tábory a školní akce pro děti zaměstnanců, nebo příspěvky na dovolené a na Vánoce a odměny k pracovním výročí a tak dále. Oblíbeným benefitem je také plavání a saunování v Aquacentru Agricola za zvýhodněné ceny,“ vyjmenovává výhody práce v Léčebných lázních Jáchymov, a.s., personalistka Eva Kuchařová

Zdroj: Léčebné lázně Jáchymov

A jaké pozice aktuálně čekají na obsazení? O volné místo se můžete ucházet, pokud jste lékař/ka, fyzioterapeut/ka, zdravotní sestra, masér/ka, kuchař/ka, číšník nebo servírka a zájem je také o pokojskou/uklízečku. „V případě zájmu o zařazení do databáze uchazečů o zaměstnání stačí napsat žádost o zaměstnání s těmito údaji: Vaše jméno a příjmení, požadovaná pozice, kontaktní e-mail a telefon a výčet Vaší praxe v oboru, o který máte zájem,“ doporučuje zájemcům personalistka společnosti a dodává, že výše jmenované lze zaslat na adresu e-mail: nabor@laznejachymov.cz a nebo si lze vyplnit přímo kontaktní formulář na webových stránkách Léčebných lázních Jáchymov.

Zdroj: Léčebné lázně Jáchymov

Jáchymov je známý léčbou kloubových onemocnění, periferního nervového systému a páteře nebo kožních nemocí. Pomoc zde hledají ale také cukrovkáři, pacienti trpící dnou a pacienti po úrazech a operacích. Návštěvu Jáchymova doporučují také specialisté na léčbu Bechtěrevovy choroby. Hosté mohou v Léčebných lázních Jáchymov využít vedle klasických radonových koupelí, které jsou pro Jáchymov typické, také třeba proceduru zvanou Brachyradiumterapie, neboli jáchymovské krabičky nebo si užít lázeňský romantický relax pro dva plný masáží, perličkových lázní a terapií pro tělo i duši včetně krásných výletů do okolí. V Jáchymově je zkrátka pro každého něco…

 

Léčebné lázně Jáchymov a.s.
T. G. Masaryka 415
362 51 Jáchymov
tel. (+420) 353 831 111
rezervace@laznejachymov.cz