Posláním JUSDA EUROPE je logistika a skladování. Působíme po celé Evropě a našim zákazníkům dáváme příležitost úspěšně fungovat na obou koncích dodavatelského řetězce, i kdekoliv uvnitř něho. V rámci globální skupiny nás naleznete v USA, Číně nebo na Tchaj-wanu.
Centrála evropské části společnosti leží v srdci Čech. Zajímavé pracovní příležitosti tedy umíme nabízet i mimo metropoli – v Pardubicích, Kutné Hoře nebo holandském Wijchenu. V Praze nás naleznete na Skyportu Letiště Václava Havla, kde dohlížíme na kvalitu nejenom letecké, ale i železniční a námořní přepravy.
Stejně jak náš obor, ani my neznáme hranic. Proto neustále hledáme příležitosti pro růst, který s sebou nese nové pozice nebo jejich navyšování. Aktuálně hledáme posily převážně pro naše skladové lokace.
FotoLogistikaZdroj: JUSDA Europe s.r.o.
Pár důvodů proč se přidat k Jusda Europe:
- Nabízíme jistotu i v nejisté době. Logistika je velmi dynamický obor s nepřeberným množstvím příležitostí. Nepřetržitý provoz bez výkyvů, jaké znají např. výrobní společnosti, dává našim zaměstnancům garanci stálého a pravidelného příjmu.

- Lidé nejsou stroje a my to dobře víme. Proto nabízíme 5 týdnů dovolené. O týden více, než je standard.

- Chcete, aby vaši kamarádi byli také vaši kolegové? Rádi to podpoříme, a ještě Vás za to v rámci programu Odměna za doporučení odměníme částkou 10 000 Kč.

Příspěvek na stravování, který snadno uplatníte nejen v restauracích, ale třeba i ve velkých nákupních řetězcích? Jasně! Ať už příspěvek použijete na svůj oběd, nebo nákup potravin pro rodinu, nabití stravenkové karty máte jisté za každou opracovanou směnu.

- Myslíte si, že stáří je ještě daleko? Možná ano. Přesto Vám chceme pomoci se na něj finančně připravit pomocí příspěvku na důchodové připojištění.

- Rodina a přátelé jsou nenahraditelní. Buďte s nimi ve spojení! My vám pomůže dosáhnout na výhodnější telefonní tarify.

- Úspěch společnosti je úspěchem jejích zaměstnanců. Jsme si toho vědomi, proto pokud se nám bude dařit, rádi se o úspěch podělíme formou ročního bonusu. Ať už jste k němu dopomohli z pozice skladníka nebo manažera.

- Ten dělá to a ten zas ono… Žádní dva lidé na světě nejsou úplně stejní. Mají různý vkus, různé zájmy… Nesnažíme se proto vybrat univerzální dárky pro všechny. Jdeme cestou kafeterie. Je jen na Vás, jak svůj bonus v hodnotě 3000 Kč utratíte.

- Ale přeci jen máte občas rádi překvapení? No dobrá, Vánoční dárek či jinou malou pozornost v průběhu roku pro Vás mít budeme.

- Pokud nastoupíte do skladu, nemusíte se starat o to, kde si pořídit pohodlné pracovní oblečení. Nejenom povinné boty, ale i ostatní pracovní oblečení je na nás. Ať to máte bez starostí a Váš start u nás nic nebrzdí.Nezáleží na tom, jaké talenty hledáme zrovna dnes. Myslíme i na zítra. Proto si u nás můžete vytvořit profil kandidáta na www.jobs.jusdaeurope.com a my se Vám ozveme, jakmile otevřeme tu správnou pozici pro Vás. Přesto, ale budeme rádi, když občas nakouknete do sekce Kariéra na našem webu. 

KONTAKT:
JUSDA Europe s.r.o.
U Zámečku 27
530 03 Pardubice IV, Česko
DIČ: CZ25957180
Bezplatná náborová linka: 800 29 29 29
https://jobs.jusdaeurope.com/