Kdo jsme
Jsme stabilní společnost s dlouholetou tradicí na poli výroby betonových prefabrikátů se sídlem ve Veselí nad Lužnicí. Na trhu působíme již více než 60 let a v současnosti jsme součástí nadnárodní průmyslové skupiny Kirchdorfer Industries GmbH.

Naším motem je: inovace, preciznost, efektivita a kreativita. 

Co děláme
V areálu o velikosti 145 000 m2 ve Veselí nad Lužnicí vyrábíme prefabrikáty pro nadzemní, bytovou a průmyslovou výstavbu, silniční a dopravní stavitelství. Mezi nejznámější patří silniční betonová svodidla DELTA BLOC®, vodící stěny pro dopravní zábrany CITY BLOC®, soklové panely a sloupy pro protihlukové stěny, skelety pro mostní váhy FLINTAB, silážní desky pro zapuštěná průjezdní sila, opěrné stěny GREFA tvaru „T“ a „L“, stavebnicový systém QUICK BLOC® a silniční panely.

Díky týmu zkušených projektantů se naše výroba neomezuje pouze na sériově vyráběné produkty, ale jsme schopni našim zákazníkům navrhnout optimální konstrukční řešení železobetonových staveb dle jejich individuálních potřeb a nabídnout i komplexní realizaci těchto staveb včetně montáže.

Koho hledáme do týmu

Náš tým stále rozšiřujeme, v současné době nabízíme pracovní místa zaměstnanců výroby:

·         Manipulant (vazač, jeřábník, řidič VZV)

·         Betonář / železář

·         Traktorista

·         Zámečník / údržbář

Co nabízíme

·         Zázemí nadnárodní společnosti

·         Náborový bonus až 10 000 Kč

·         4 týdny dovolené + 3 sick days

·         Možnost ubytování v závodní ubytovně

·         Příspěvek na životní pojištění

·         Příspěvek na dopravu

·         Stravování v závodní jídelně

Kontakt: Maba Prefa spol. s r.o., Čtvrť J. Hybeše 549, 391 81 Veselí nad Lužnicí, Tel.: 381 207 016, 724 506 363, www.mabaprefa.cz