Firma Chart Ferox vyvíjí, vyrábí a dodává stále více podobných zařízení. Chcete být u toho? Můžete, protože v Děčíně hledají do party nové posily.  Podívejte se na www.jsmeparta.cz.

„Téměř v centru Děčína navrhujeme, vyrábíme a dodáváme do celého světa zařízení pro skladování a přepravu zkapalněných plynů. Využívají se například na čerpacích stanicích, zámořských lodích, v přístavech nebo třeba v nemocnicích. Jsme v Děčíně již 80 let a patříme mezi nejstabilnější výrobní firmy ve městě,“ popisuje v krátkosti firmu její ředitel Bronislav Převrátil.  

Největší zásobník na světě

Největších zásobníků světa vyrobili v Chart Feroxu  v posledních letech již několik. Najdete je v USA, Norsku nebo v Litvě. Poslední z nich předali letos zákazníkovi na Gibraltaru. Každý takový „obr“ je dlouhý 52 metrů, tedy jako polovina fotbalového hřiště a v průměru má šest metrů, což je průměr tubusu, ve kterém jezdí metro. „Podobně velké zásobníky, kterým říkáme „děčínští obři“ zde nevyrábíme každý den, ale spoustu jiných zajímavých zařízení navrhujeme a vyrábíme denodenně. A je jich stále více. I proto hledáme do naší party stále nové posily - na dělnické profese i do inženýrských a technických pozic, pro ty, kteří hledají nové výzvy,“ říká Hana Hanušová, personální ředitelka firmy.

Podívejte se na volné pozice přímo na webu www.jsmeparta.cz

Video: 

Zdroj: Youtube

Proč do party v Chart Feroxu?

To, co je pro firmu charakteristické, je atmosféra. „Je nás zde zhruba 600, ale stále si držíme příjemnou atmosféru a respekt vůči všem kolegům z naší party. I proto mohu říct, že jsme stále jedna parta,“ říká s úsměvem Hana Hanušová. A dodává několik dalších důvodů, proč si vybrat právě Chart Ferox. Určitě je to dlouhodobost a stabilita, mzdy nad průměrem Ústeckého kraje, provoz bez nočních směn, ale také možnost podílet se na skutečně zajímavých projektech, osobní rozvoj v rámci celosvětové skupiny Chart a také mnoho finančních i nefinančních benefitů.

Chcete být součástí naší party? Více se o nás dozvíte na www.jsmeparta.cz

Zdroj: Chart Ferox, a.s.