Nemocnice Neratovice.Zdroj: ALMEDA, a.s.

Budova nemocnice./Foto:ALMEDA, a.s.

Rodinné prostředí, stabilní zázemí

Od roku 2008 Nemocnice Neratovice patří do významné mezinárodní skupiny VAMED MEDITERRA, nadnárodního holdingu VAMED, který je vedoucím globálním poskytovatelem celé řady služeb pro nemocnice a další zdravotnická a lázeňská zařízení ve světě. Nabízí své vysoce kvalifikované služby lidem z širokého okolí již 25 let. Od ledna 1995 poskytuje lůžkovou péči na odděleních ARO, interna, gynekologie-porodnictví, novorozenci a jednodenní chirurgie. Mezi její další specializovaná pracoviště patří multioborová jednotka intenzivní péče, oddělení následné intenzivní péče a dlouhodobé intenzivní ošetřovatelské péče. Pro své pacienty zajišťuje také ambulantní zdravotní péči a od roku 2011 má svůj babybox.

Ilustrační foto.Zdroj: ALMEDA, a.s. 

Ilustrační foto.Zdroj: ALMEDA, a.s.

IIInteriér nemocnice.Foto: ALMEDA, a.s.

PŘIROZENÉ JE BÝT ZODPOVĚDNÝ

Uvědomujeme si, že zdroje přírodních surovin nejsou nevyčerpatelné, a proto jsme se rozhodli chovat se zodpovědně v prostředí, ve kterém podnikáme. Stali jsme se tak první soukromou nemocnicí, která využívá až 100 % elektrické energie z obnovitelných zdrojů. K péči o pacienty jsme si tak přidali další zodpovědnost – aktivní ochranu životního prostředí. Od března 2019 tak v naší nemocnici pochází 100 % elektrické energie pouze z obnovitelných zdrojů, jako jsou sluneční, větrná nebo vodní energie. Tímto přechodem uspoříme zhruba 500 tun oxidu uhličitého (CO2) za rok, které by jinak byly emitovány do ovzduší. Těší nás, že stále můžeme hledat další způsoby ekologických alternativ, které sníží negativní vliv na životní prostředí. Tím naše aktivity na ochranu životního prostředí nekončí! Stanovili jsme si hned několik cílů. Jedním z nich je snížit spotřebu jednorázového materiálu náhradou za jiné ekologické varianty a zvýšit podíl recyklovaného odpadu oproti komunálnímu odpadu. Do roku 2020 se navíc nemocnice zavázala snížit výskyt rtuti a jiných těžkých toxických kovů. Navíc jsme první nemocnicí v České republice, která byla přijata do mezinárodních organizací Health Care Without Harm a Global Green and Healthy Hospitals. Ty sdružují společnosti, kterým není lhostejný dopad jejich činnosti na životní prostředí, aktivně hledají realizovatelná řešení a navzájem si předávají zkušenosti.

Zdroj: ALMEDA

Příroda/Foto: ALMEDA, a.s.

 PŘIROZENÉ JE PEČOVAT

Investujeme
Vybudovali jsme pro naše pacienty zbrusu nové ambulance a nadstandardní pokoje na lůžkových odděleních. Úroveň našich služeb pro stávající i nové pacienty se neustále zvyšuje. Již podruhé jsme obhájili 2. místo v soutěži Nejlepší nemocnice kraje. Naším ekologickým provozem, do kterého neustále investujeme, přispíváme k ochraně životního prostření.

PŘIROZENÉ JE STARAT SE

Přidejte se k nám, patřete do naší rodiny
Za dobu své existence jsme vytvořili okolo 35 pracovních pozic s celkovým počtem zaměstnanců 369. V naší rodinné nemocnici jsme ošetřili neuvěřitelných 92.297 pacientů
a poskytli jsme péči 18.182 novorozencům a jejich maminkám.

Vážíme si našich kolegů, jsou hlavním pilířem
Investovat do lidí je to nejdůležitější, co každá zdravá společnost musí dělat. Chceme, aby naši zaměstnanci byli spokojeni a aby věděli, že bez nich by neratovická nemocnice byla jenom velký dům bez duše.
A proto hledáme způsob, jak vyhovět jak novým, tak i stávajícím zaměstnancům následovně:
·         podporujeme vzdělávání i kariérní růst
·         neomezujeme naše kolegy dosaženým vzděláním
·         nabízíme upravené pracovní úvazky pro matky či otce samoživitele
·         zaměstnanci mohou čerpat z široké nabídky firemních benefitů

 

VÍCE NA: 

https://www.nemocnice-neratovice.cz/pracujtesnami/

Zdroj: Almeda

Zdroj: ALMEDA

PŘIROZENÉ JE POMÁHÁT!
Také vnímáte, že pomáhat těm, kteří to potřebují, je naprosto samozřejmé? Přidejte se k nám a společně pomožme těm, kteří nemají tolik štěstí, aby prožívali klid, pohodu a bezpečí svého domova.
MY SE ROZHODLI!

Období Vánoc je dlouhodobě vnímáno jako období klidu, míru a solidarity. Naše porodnice patří mezi jednu z nejvyhlášenějších porodnic v kraji a každý den se tu rodí malá štěstí. Jsme si vědomi toho, že ne všechny děti vyrůstají v ideálních podmínkách. A proto Vás vyzýváme spojit síly.

POMOŽME MAMINKÁM A JEJICH DĚTEM OHROŽENÝM DOMÁCÍM NÁSILÍM, které kvůli neúnosné situaci musely odejít ze svých domovů z bezpečnostních důvodů a byly nuceny hledat útočiště v azylových domech se skrytou adresou.

Více o azylových domech:
V těchto azylových domech hledají pomoc převážně maminky malých dětí na rodičovské dovolené, které většinou odcházejí z domácnosti jen s nejnutnějšími věcmi, a tím se dostávají do náročné, jak finanční, tak i životní situace. Ve spolupráci s neziskovou organizací Acorus  http://www.acorus.cz/  jsme založili ZDRAVOTNÍ FOND, na který jsme přispěli 13ti balíčky pro děti maminek.
Balíčky obsahují volně prodejné léky v hodnotě 700 Kč za balíček (např. kapky do nosu, sirupy proti kašli, léky na bolest v krku, léky proti horečce, různé masti, vitamíny, ale také doplatky na léky, stomatologické zákroky, brýle atd.).

 DÍKY PODPOŘE NÁS VŠECH MŮŽE BÝT ŽIVOT DĚTÍ MNOHEM VESELEJŠÍ…

 Přidejte se k nám a přispějte jakoukoli částkou pro zdraví dětí.

CHCI PŘISPĚT NA:  https://www.darujme.cz/vyzva/1201188#dary
PODROVNÉ INFORMACE O AKCI NA:
http://www.nemocnice-neratovice.cz/novinky/prirozene-je-pomahat/

 

Zdroj: ALMEDA, a.s.

 ALMEDA, a.s.,  Alšova 462, Neratovice, 27711