I přes status akciové společnosti se NOHEL GARDEN stále považuje za rodinnou firmu. Ve svých provozovnách zaměstnává cca 250 zaměstnanců a až 150 agenturních pracovníků. Zázemí společnosti NOHEL GARDEN tvoří moderní víceúčelové sklady v Budínku u Dobříše, v Olomouci a ve slovenských Lužiankách. Rozvoji firmy a celkové kvalitě pracovního prostředí je věnována mimořádná pozornost, kdy investice do modernizace tvoří pravidelně 5 % z celkového ročního obratu.

Zdroj: NOHEL GARDEN a.s.
Veškerá činnost firmy se soustředí na péči o cca 4000 aktivních zákazníků, mezi které patří kromě mnoha maloobchodních prodejen a zahradních center především hobby markety (HORNBACH, OBI, BAUMAX, UNI HOBBY, BAUHAUS), nadnárodní potravinářské řetězce (PENNY, GLOBUS, ALBERT, KAUFLAND, TESCO, MAKRO, BILLA) a e-shopy (MALL, ALZA, SUPERDISKONT, 4HOME, ROHLIK).
Sortiment firmy tvoří více než 15 000 aktivních položek. Přibližně 60 % je od českých výrobců, 40 % sortimentu pak tvoří importované zboží zahraničních dodavatelů (Německo, Itálie, Finsko, Polsko, Holandsko, Čína). Významnou skupinou jsou osiva připravovaná ve spolupráci s přední šlechtitelskou a semenářskou firmou Moravoseed CZ, postřiky na ochranu rostlin jsou pak balené ve vlastním výrobním závodě Lovela Terezín. V segmentu zahradního nářadí je NOHEL GARDEN největším distributorem značky FISKARS v Česku a na Slovensku. Dalšími položkami v nabídce jsou např. plastové a keramické květníky a obaly, hnojiva, substráty, textilie, travní a krmné směsi, cibuloviny, svíčky, floristika a dekorace či bazénová chemie.

Zdroj: NOHEL GARDEN a.s.
Za 30 let své existence se firma NOHEL GARDEN stala společensky odpovědnou společností. Podporuje rozličné charitativní projekty, aktivity škol či sportovních oddílů, a velkou pozornost věnuje také ochraně životního prostředí (značná část elektrické energie potřebné pro její činnost je dodávána z fotovoltaické elektrárny umístěné na střechách skladovacích prostor).
Společnost NOHEL GARDEN je otevřena schopným a šikovným lidem, kteří by se chtěli připojit do její velké rodiny. Nabízí zázemí silné společnosti, motivující mzdové ohodnocení a firemní benefity. Více informací o aktuálně nabízených pozicích naleznete na webových stránkách společnosti www.nohelgarden.cz.

NOHEL GARDEN a.s.
Budínek 86, Svaté Pole, 263 01
www.nohelgarden.cz