Quadient je již 4 roky po sobě celosvětovým lídrem v oblasti Customer Communications Management (CCM) a od roku 2012 je součástí francouzské společnosti Neopost. V České republice působí od r. 1998.

Do České republiky je situováno největší vývojové centrum Quadientu.

Pobočky jsou v Hradci Králové, Olomouci a Ostravě. V královéhradeckém regionu je největším IT zaměstnavatelem.

Mezi úspěchy řadí mnoho businessových, technologických i zaměstnavatelských ocenění, jako je Sodexo Zaměstnavatel roku nebo titul AON Best Employer v ČR.

Co zaměstnancům nabízíte?

Jsme vývojové centrum, tzn. je tu velká koncentrace naprosto špičkových odborníků od softwarových vývojářů a testerů přes specialisty na technickou dokumentaci, IT trenéry až po SW konzultanty. Nové kandidáty k nám většinou láká možnost používat nejmodernější technologie a postupy, které neustále inovujeme. Dále také možnost pracovat na našich vlastních produktech, které jsou používány desítkami tisíci profesionálů v komunikaci se stovkami milionů jejich klientů.

Nedílnou součástí je i příjemné pracovní prostředí, které dává zázemí pro takovou práci.

V Quadientu máme volnou pracovní dobu. Naši lidé jsou pro nás to nejdůležitější a věnujeme jim opravdu velkou pozornost a péči. Průběžně zjišťujeme spokojenost našich zaměstnanců. Potkáváme se v rámci pracovních setkání i neformálně mimo práci.

Že se nám v Quadientu daří udržovat dobrou atmosféru a lidé jsou spokojení, se kromě nízké fluktuace potvrzuje i během rozhovorů s nováčky. Těm věnujeme speciální pozornost a scházíme se během prvního roku po nástupu pravidelně. Probíráme s nimi jejich začlenění do týmů, rozvoj, spokojenost, zajímá nás jejich pohled na věci, které děláme.

V neposlední řadě nabízíme výborné finanční ohodnocení a širokou škálu benefitů.

Náš úspěch stojí asi především na tom, že si od začátku své existence uvědomujeme, jak moc jsou pro nás důležití lidé.

Jako zaměstnavatel se chceme v letošním roce plně soustředit na naše zaměstnance a jejich rozvoj. V oblasti náboru máme v plánu se zaměřit na zkušené odborníky.

Více o nás se dozvíte na české stránce www.joinquadient.cz nebo zahraničních stránkách www.quadient.com.

Quadient

Hradec Králové

Budova WLC, Na Brně 1972, 500 06 Hradec Králové
GPS: 50°11'27.02"N, 15°51'20.081"E,

Telefon: +420 731 134 141 (obecné informace), +420 733 595 466 (informace pro kandidáty o zaměstnání)

www.joinquadient.cz nebo i www.quadient.cz, Email: join@quadient.com