Pomáháme firmám šetřit čas i peníze
V Solitei tvoříme podnikový software, který denně šetří čas i peníze společnostem všech oborů a velikostí. Mezi našimi zákazníky tak naleznete jak drobné živnostníky a malé rodinné firmy, tak i velké korporace a státní instituce. Vedle toho se zabýváme i datovou analytikou, zajišťujeme IT infrastrukturu, vyvíjíme software na zakázku a jsme aktivní i v řadě dalších oblastí. Díky naší práci získávají zákazníci více času i prostředků pro investování do dalšího růstu.  

Především jsme ale mozaikou složenou z desítek firem napříč celou Českou republikou. Každá z nich nám přinesla vlastní kulturu, zvyky a rituály, které jsou pro nás nevyčerpatelným zdrojem inspirace. Všechny nás spojují naše společné hodnoty – stabilita, odbornost a partnerství.

Rozšiřte náš příbramský tým!
Jedno z našich největších sídel pak naleznete i v Příbrami, kde již od roku 1991 pracujeme na moderním podnikovém systému Byznys. Důležitou součástí příbramského týmu jsou konzultanti – tým profesionálů, který stojí v první linii a pro zákazníka představují spolehlivé partnery, rádce i mentory v jednom. Konzultanti mají jen jednu nevýhodu – nikdy jich není dost. A právě zde vstupujete do příběhu vy.

Pokud jste komunikativní, empatičtí, máte analytické myšlení a rádi byste klientům pomáhali s implementací a používáním našich produktů, neváhejte a ozvěte se. Pod vlajkou Solitey najdete nejen zajímavou práci s objemným balíkem benefitů, ale také příjemný kolektiv a široké možnosti osobního i profesního vývoje. U nás si sami vyberete směr, kudy se bude Vaše kariéra ubírat.

Pokud chcete vědět více, ozvěte se naší HR specialistce Jitce Burdové na telefonu 724 138 806, nebo na e-mailu jitka.burdova@solitea.cz.

Solitea, a.s.
Sídlo: , Drobného 555/49, Brno - Ponava, 602 00
Divize: MB,BU Byznys, Žižkova 708, Příbram II, 261 01
www.byznys.eu/cs
www.solitea.com