zaměřujících se na různé oblasti stavební činnosti, s celkovým ročním obratem 6,5 miliard Kč a 1200 zaměstnanci. Stavební skupina enteria je synergie společností, které jsou založené na rozumné a reálné strategii, vzájemné důvěře, přímé komunikaci a kvalitní spolupráci již 14 let. Společně tvoří jednu Velkou Partu www.velkaparta.cz.
Jsme jedním z největších českých stavebních holdingů. V rámci České republiky zaujímáme pozici top 10 na stavebním trhu. Jsme silná a stabilní společnost s historií a zkušenostmi ve stavebním oboru již od roku 1994, kdy byla založena naše největší dceřinka Chládek a Tintěra, Pardubice.
Chládek a Tintěra, Pardubice a.s.Zdroj: enteria a.s.
Důležité je, že holding nestojí na jednom, ale na celé škále produktů, ať jsou to pozemní, železniční, mostní, silniční a inženýrské stavby nebo i projekční a developerská činnost. Díky tomu tvoří ideální seskupení pro realizaci projektů ve všech oblastech stavitelství a nabízí pestrou škálu uplatnění se stabilním zázemím a možností kariérního růstu.
Součástí holdingu enteria jsou prosperující stavební společnosti s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru. Mezi dceřiné společnosti patří Chládek a Tintěra, Pardubice a.s., Marhold a.s., KVIS Pardubice, Hrochostroj a.s., INSTAV Hlinsko a.s., Obalovna Chvaletice a.s., Systémové bednění s.r.o., TORAMOS s.r.o., na Olomoucku významná stavební společnost Hroší stavby Morava a.s. a další.
Mezi naše významné stavby, které jsme v poslední době realizovali a v současnosti realizujeme patří například: nový železniční most u Parama,
Železniční moc u ParamaZdroj: enteria a.s.
rekonstrukce pavilonu psychiatrie Pardubické nemocnice,
Psychiatrie PardubiceZdroj: enteria a.s.
rekonstrukce Obchodního domu Tesco
Obchodní dům TescoZdroj: enteria a.s.
a nyní probíhající stavební práce na Modernizaci dopravního uzlu Pardubice včetně Výpravní budovy,
Výpravní budovaZdroj: enteria a.s.
kde se účastní několik firem z holdingu enteria, a končící rekonstrukce Automatických Mlýnů.
Automatické mlýnyZdroj: enteria a.s.

Zakázky, na kterých se podílíme, bychom nemohli realizovat bez kvalitního personálu, a to si dobře uvědomujeme.
Hodnoty jako vzájemný respekt, uznání, přátelský přístup a odpovídající ohodnocení jsou uznávané v holdingu enteria již od jejího založení.  Všechny dceřinky vnímají, že lidé tvoří firmu a firma tvoří lidi, a proto život v holdingu není jen obyčejnou pracovní povinností. Je to rodina a taky Velká Parta.
Pokud i Vy se chcete stát součástí Velké Party, podívejte se na otevřené pracovní pozice na www.velkaparta.cz.

enteria a.s.
Jiráskova 169
Zelené Předměstí
530 02 Pardubice
www.enteria.cz
info@enteria.cz